Była żona ostro o Wiśniewskim. Zdradziła szokujące fakty

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego małżeństwa to bez wątpienia historia na film, Lider zespołu Ich Troje był żonaty z takimi gwiazdami estrady jak Mandaryna, Magda Femme, czy Anna Świątczak. Jego pierwszą formalną żoną była Magda Femme, z którą ślub wziął w drugiej połowie lat 90. Niestety ówczesna ukochana piosenkarza do dziś nie wspomina tego związku pozytywnie. Femme nie kryje żalu do swojego ex-męża. Tuż po ich rozwodzie szybko postanowiła udać się do mediów, gdzie zdradziła kulisy swojego związku z Michałem.

Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski, a także Magda Femme pobrali się w 1996 roku. Para poznała się rok wcześniej podczas tworzenia legendarnego zespołu Ich Troje. Niestety o tym fakcie nikt spoza otoczenia zespołu nie wiedział. Wiśniewski miał sam stwierdzić, że informacja o jego ślubie z Magdą nie może wyjść do opinii publicznej. Chodziło tu przede wszystkim o popularność zespołu. Michał zwrócił uwagę na to, że Ich Troje sporo mogą stracić w sytuacji wiadomości o jego ślubie. Decyzję męża z pokorą przyjęła Magda Femme, lecz nie ulega wątpliwości, że był to dla niej niemały cios.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Para wzięła rozwód w 2001 roku. To wówczas wokalistka postanowiła w rozmowie z mediami zdradzić kulisy jej małżeństwa z Michałem. Okazuje się, że piosenkarka miała olbrzymi żal do męża, że przez lata ich związek skrupulatnie ukrywał przed opinią publiczną.

Michał Wiśniewski i jego małżeństwa

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub od razu oświadczył mi: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. (…) Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał — tak świetny biznesmen — na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie – mówiła wówczas Femme.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Pieniądze na Ich Troje

Na dodatek okazało się, że para na rozruch zespołu znalazła pieniądze u rodziców Magdy Femme.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy — mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze, jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba że zostanę z nim i nie będę się buntować – zdradziła.

Czytaj też: Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po tym wyznaniu nie trzeba było długo czekać na reakcje lidera Ich Troje, który stwierdził, że jego była żona jest lesbijką i zdradziła go ze swoją menadżerką. Po tym małżeństwie Michał Wiśniewski brał ślub jeszcze czterokrotnie, między innymi z takimi gwiazdami jak Mandaryna, a także Anna Świątczak, czy Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski i jego małżeństwa: Lider Ich Troje, Michał Wiśniewski był żonaty z takimi gwiazdami  jak Mandaryna, Magda Femme  - nie wszystkie były udane.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Polecamy:

Uwaga! Salmonella w popularnej przyprawie. Możesz mieć to w domu

Skąd wziął się Koronawirus? USA oskarżają Rosję

Na jaw wyszła prawda o ojcu Roxie! Wszyscy się mylili

Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

Polska w żałobie. Nie żyje kolejna legenda muzyki

Fani w szoku! Nie wiedzieli, że patrzą na Wiśniewskiego – nikt go nie poznał

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →