Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

Michał Wiśniewski i jego kolejny szybki ślub oraz niedawny rozwód to tematy numer jeden wśród fanów wokalisty Ich Troje. Michał Wiśniewski, a także jego tajemnicza Paulina pod koniec zeszłego roku zaręczyli się. Ta wiadomość zaskoczeniem raczej nie była. Piosenkarz od lat słynie z tego, że długo nie lubi mieć statusu singla. Jego nowa wybranka bardzo mocno zawirowała mu w głowie, do tego stopnia, że piosenkarz podjął decyzję o rozwodzie z poprzednią żoną. Niestety nie wiemy, co aktualnie dzieje się w ich związku. Niedawno Michał pojawił się na premierze filmu „Zenek”, lecz bez swojej ukochanej. Czy są jeszcze razem?

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza wybranka o imieniu Paulina niedawno podjęli decyzję o zaręczynach. Bez wątpienia kobieta musiała na piosenkarzu wywrzeć olbrzymie wrażenie. Pod wpływem uczucia do niej lider Ich Troje podjął decyzję o rozwodzie ze swoją dotychczasową żoną. Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner odbył się pod koniec września ubiegłego roku. Piosenkarz po tym wydarzeniu nie zamierzał długo czekać, dlatego już w grudniu oświadczył się swojej nowej miłości.

Michał Wiśniewski: ślub oraz rozwód lidera Ich Troje

Paulina to kobieta, która z zawodu ma być prawniczką. Podobnie jak Michał posiada już czwórkę dzieci. Z liderem zespołu Ich Troje poznała się za pośrednictwem jednego z portali randkowych. Ich romans rozwinął się jeszcze w trakcie czwartego małżeństwa Michała Wiśniewskiego. Nie ulega wątpliwości, że to właśnie nowo poznana kobieta była powodem jego rozstania z Dominiką.

Czytaj też: Tak wyglądał tuż przed śmiercią: wyciekło zdjęcie Królikowskiego z domu opieki

Mimo wszystko Wiśniewski publicznie jak na razie nie ma zamiaru pokazywać się z nową narzeczoną. Udowodnił to między innymi na premierze filmu „Zenek„, która odbyła się trzy tygodnie temu w Warszawie. Wiśniewski pojawił się tam sam. Czyżby miało to oznaczać, że lider Ich Troje będzie swój nowy związek trzymać w ścisłej prywatności? A może on i Paulina nie są już razem? Tego nie wiemy, lecz z pewnością z czasem wszystkiego się dowiemy.

Michał Wiśniewski i jego ślub oraz rozwód to tematy numer jeden fanów. Michał Wiśniewski i Paulina pod koniec zeszłego roku zaręczyli się. Czy są razem?
Michał Wiśniewski i jego kolejny ślub/ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

Włochy tracą kontrolę nad epidemią? Proszą o pomoc

Bijatyka na wiecu Dudy! W ruch poszły pięści

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Anna Mucha o krok od wpadki- biust się wylewał

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →