Anna Mucha powiedziała co o tym myśli. Ludzie zaniemówili!

Anna Mucha bardzo kocha Izrael. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość przyznała wprost w ostatnim wywiadzie, że w swoim życiu ceni sobie bardzo wysoko przede wszystkim pracę w teatrze oraz pobyty w Izraelu, gdzie czuję prawdziwą wolność oraz swobodę. Niedawno na temat tych dwóch kwestia aktorka udzieliła dosyć obszernego wywiadu dla mediów. Jak znana aktorka traktuje swoją pracę w teatrze oraz co tak bardzo sobie ceni w Izraelu , który jest jednym z bardziej kontrowersyjnych państw na świecie?

Izrael i Anna Mucha

Anna Mucha bardzo kocha Izrael. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość przyznała wprost w ostatnim wywiadzie, że ceni sobie w życiu...
Anna Mucha/ screen YouTube

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP oraz serialu M jak Miłość. Aktorka na dużym ekranie zadebiutowała w wieku 9 lat, grając Sabinkę w filmie Andrzeja Wajdy Korczak. Swą pierwszą główną rolę (Karoliny Szymańskiej) zagrała w Przeklętej Ameryce Krzysztofa Tchórzewskiego. Następnie wcieliła się w Dankę Dresner w filmie Lista Schindlera Stevena Spielberga. Następnie wystąpiła w kilku polskich filmach, m.in. Panna Nikt, Chłopaki nie płaczą, Młode wilki 1/2. Niedawno Anna Mucha wystąpiła w najnowszej części kultowej produkcji „Kogel Mogel III”.

W jednym z najnowszych wywiadów Anna Mucha odniosła się między innymi do kwestii pracy w teatrze oraz Izraela, który jest dla niej wyjątkowym państwem oraz miejscem.

  • To dla mnie niezwykle zobowiązujące i wzruszające, gdy ktoś decyduje się spędzić w moim towarzystwie czas i kupuje bilet na któryś z moich spektakli. Mam poczucie odpowiedzialności i robię wszystko, żeby to nie były zmarnowane pieniądze… Dobre recenzje i uznanie publiczności to najcenniejsze nagrody – mówi Mucha w „Gali”. Nie ulega wątpliwości, że aktorka bardzo sobie ceni pracę w teatrze.
  • Tu jest to, czego potrzebuję: jedzenie, słońce, radośni i otwarci ludzie, bliska nam, Polakom, kultura i plaża – tłumaczy Mucha. – A wszystko w zasięgu kilku godzin od momentu wyjścia z domu. (…) Każdy powinien przynajmniej raz w życiu odwiedzić Jerozolimę, poczuć wyjątkowość tego miejsca, zmierzyć się z jego historią, kulturą, energią. – przyznała Anna Mucha, która jednocześnie przyznała, że w najbliższym czasie ma zamiar rozwinąć swój podróżnicze horyzonty.

POLECAMY TAKŻE:

Fani bezlitośni dla Wendzikowskiej. Posypały się ostre słowa!
Magda Gessler ma poważny problem. Tak źle jeszcze nie było!
Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie
Sensacja u Lewandowskich! To już oficjalne
Jarosław Bieniuk będzie miał kolejne dziecko! Wiemy z kim

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →