Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

Anna Mucha i Agnieszka Jastrzębska za sobą nie przepadają? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie pokazała,  że nie przepada za redaktor portalu „Jastrząb Post”. O co poszło i dlaczego Panie każdą ostatnią rozmowę kończą delikatną kłótnią? Panie przeżyły pierwszą poważniejszą konfrontację ze sobą już we wrześniu ubiegłego roku przy okazji premiery spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Kolejna ostra wymiana zdań nastąpiła podczas pokazu Paprockiego&Brzozowskiego.  Aktorce serialu M jak Miłość nie podobały się przede wszystkim pytania o jej życie prywatne.

Anna Mucha i Agnieszka Jastrzębska

„A Twoje dzieci wiedzą, że masz ważny dzień? A ile ty masz dzieci? Chcesz o nich pogadać? A już zaczęły szkołę? Zadowolona jesteś? Opowiedz mi o nich” – mówiła Anna Mucha do dziennikarski portalu Jastrząb Post podczas jednej z premier spektaklu teatralnego. Przede wszystkim nie ulega wątpliwości,  że gwiazda TVP i serialu M jak Miłość nie lubi pytań o jej życie prywatne. Przekonała się o tym nie tylko Agnieszka Jastrzębska. Między dziennikarką i aktorką mocno zaiskrzyło również podczas pokazu Paprockiego&Brzozowskiego.

Anna Mucha i Agnieszka Jastrzębska za sobą nie przepadają? Gwiazda TVP i  M jak Miłość pokazała,  że nie przepada za redaktor portalu "Jastrząb Post".
Anna Mucha/ screen YouTube

Czytaj również: Szokujące wyznanie Rosati! Była torturowana!

„Cieszę się przede wszystkim, że mam kontakt z tymi ludźmi, że omijam trochę media (rechot), omijam różne portale, które bardzo ciekawie interpretują rzeczywistość, więc ja się cieszę z tego bezpośredniego kontaktu i dla mnie to jest najważniejsze i najcenniejsze medium pod tym względem” – mówiła Anna Mucha odnosząc się do tematu mediów społecznościowych. na tym jednak aktorka nie zakończyła swojej wypowiedzi.

Czytaj też: Kinga Rusin zdradziła swój sekret! Będziecie w szoku, co wyznała

„Cieszę się również, że można wypuścić jakąś informację, zdjęcie, zanim ktoś nas zaszczuje na ulicy, przytrzyma, przypilnuje, jakkolwiek. Sprowokuje jakąś sytuację, w której my nie mamy kontroli nad tym, co się dzieje” – stwierdziła gwiazda TVP i serialu M jak Miłość.

POLECAMY TAKŻE:

Ewa Farna upokorzona! Fani nie mieli litości
Wojewódzki pokazał to w sieci! Ludzie go wyśmiali
Co Margaret ma na sobie?! Ten widok na długo zapadnie wam w pamięć!
Skandal w finale „The Voice”! Widzowie oburzeni!
TVN7 robi sobie żarty z widzów?! Fani mają dość!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →