Szok! Mucha i Wojewódzki znowu razem? Już się nie kryją

Mucha i Wojewódzki kiedyś tworzyli związek, ale coraz więcej mówi że znowu są razem, wszystko przez zdjęcie na Instagram gdzie Ania jest w mieszkaniu Kuby.

Czytaj też: 40 powodów przez które Platforma straciła władzę i już jej nie powinna odzyskać

Lata temu Anna Mucha, a także Kuba Wojewódzki byli pierwszą para polskiego show-biznesu. W tamtych czasach media plotkarskie rozpisywały się o każdym szczególe ich związku. Niestety 17 lat temu gwiazdy miały siebie dość i postanowiły się rozejść.

Jak niosła wieść powodem rozstania były rozbieżne priorytety, podobno Ania chciała już założyć rodzinę i mieć dzieci, a Kuba wolał rozwijać swoją karierę.

Dlatego nikogo nie zdziwił fakt, że już rok po rozstaniu Mucha poznała Marcela Sorę, z którym aktorka doczekała się dwójki dzieci. Kuba choć widywano go z kolejnymi pięknymi kobietami, z nikim nie związał się na poważnie i do dziś zostaje kawalerem.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są znowu razem?

Niedawno media obiegła informacja o zakończeniu wieloletniego związku Anny Muchy z Marcelem Sorą. Był to niemały szok dla fanów aktorki, gdyż uchodzili za zgodną parę. Jak jednak można zauważyć w mediach społecznościowych, Ania znalazła oparcie w swoim dawnym partnerze, Kubie Wojewódzkim.

Gwiazdy są coraz częściej widywane razem, a ostatnio przestali się nawet kryć i udostępniają wspólne zdjęcia na Instagramie. Czy to powrót do dawnego związku?

Fani Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy z pewnością chcieliby, żeby para znowu była razem, co zaznaczyli dobitnie w komentarzach pod postami obojga gwiazd.

Zobacz również: Kasia Kowalska przekazała najnowsze wieści o córce. Fani we łzach

„Ta Pani w tle wydaje mi się znajoma”

„Oby to była prawda i super gdybyście byli znowu razem. Bardzo do siebie pasujecie, tak sądzę!”

„Jakaś Mucha lata Ci po mieszkaniu, zamknij okna”

„Stara miłość nie rdzewieje”

„Mucha nie siada!”

Na razie żadna z gwiazd nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła tym domysłom. A wy co sądzicie, czy faktycznie Anna Mucha, a także Kuba Wojewódzki faktycznie myślą o powrocie do siebie? Czy są to tylko zwykłe przyjacielskie spotkania?

Mucha i Wojewódzki kiedyś tworzyli związek, ale coraz więcej mówi że znowu są razem, wszystko przez zdjęcie na Instagram gdzie Ania jest w mieszkaniu Kuby
Mucha i Wojewódzki kiedyś tworzyli związek, ale coraz więcej mówi że znowu są razem, wszystko przez zdjęcie na Instagram gdzie Ania jest w mieszkaniu Kuby. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Rośnie liczba ofiar w Polsce, potężny wzrost zachorowań, nowe dane

W domu opieki doszło do „Masakry”: prawie 200 zgonów

Jest śmiertelnie chory, niesamowicie schudł

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →