Natalia Siwiec zbesztana publicznie! Ludzie mają jej dość

Natalia Siwiec prowadzi swoje konto na Insta w taki sposób, by nie dać swoim fanom najmniejszego powodu do krytyki. Każda fotografia, którą wrzuca na Instagram jest wystudiowana, bo Miss Euro 2012 nie zostawia niczego przypadkowi. Oczywiście nawet jej zdarzają się czasem wpadki, ale fani obserwujący profil modelki, która miała swoją sesję ma magazynie „Playboy” i próbowała swych sił na parkiecie programu „Taniec z gwiazdami” są dla niej raczej łaskawi.

Nie znaczy to jednak, że Natalia Siwiec i jej Insta – fani mają dla siebie jedynie ciepłe słowa i komplementy, bowiem raz na jakiś czas nawet Miss Euro 2012 musi się zmierzyć z krytyką. Tak właśnie było ostatnio, gdy modelka magazynu „Playboy” wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje w minimalnym makijażu.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!

Gwiazda, która tańczyła w programie „Taniec z gwiazdami” i zyskała tytuł Miss Euro 2012 chyba nie spodziewała się, że krytyka spotka ją akurat za tę fotografię, ale tak właśnie się stało. Jedna z fanek zarzuciła jej, że jej zdjęcia nie przedstawiają tego, jak naprawdę wygląda.

Natalia Siwiec na swoim Insta pokazuje wyidealizowany obraz siebie

Natalia Siwiec ma na Insta idealny wizerunek. Instagram zarzucił Miss Euro 2012, modelce Playboy i uczestniczce "Taniec z gwiazdami", że jest nienaturalna.
fot.: Natalia Siwiec, screen/ Instagram

Odniosła się przy tym do artykułu na portalu Plotek, którego fotografowie przyłapali kilka dni temu gwiazdę na zabiegu u kosmetyczki. Faktycznie, Natalia Siwiec wygląda tam inaczej niż na swoim Insta, bowiem jej cera nie jest taka idealna, ma zmarszczki wokół oczu i nie tak pełne usta.

Czytaj też: Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni

Choć wszyscy wiemy, że Instagram to dla gwiazd miejsce, w którym pokazują wyidealizowany obraz siebie i swojego życia, to jednak czasem jeszcze znajdzie się fan, który nie do końca łapie tę konwencję. Rodzą się wtedy zarzuty o nieszczerość, bo ciężko jest tej osobie znieść myśl, że większość celebrytów to takie same osoby, jak my, tylko nieco bardziej „zrobione”.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku
, , , ,