Rubik mocno przesadziła! Widać wszystko!

Anja Rubik to jedna z topowych polskich modelek, bowiem można ją spotkać na najlepszych wybiegach na całym świecie. Gwiazda show telewizji TVN „Project Runway” a także okładek takich magazynów, jak na przykład Vogue, czy Glamour, rozkwita przed obiektywem aparatu fotograficznego. Anja Rubik czuje się wtedy jak ryba w wodzie i nie waha się nawet pokazać nagich piersi lub innych części ciała.

Słynna polska modelka nie pojawia się zbyt często w miejscowych mediach, ale nie pozwala o sobie zapomnieć. Raz na jakiś czas wrzuca na Instagram zdjęcie, którym przypomina o sobie i swojej urodzie. Anja Rubik właśnie zrobiła to ponownie, tym razem odsłaniając nieco piersi w jednej z fotografii zrobionych dla magazynu 032c.

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

Gwiazda show telewizji TVN „Project Runway”, której twarz mogliśmy oglądać między innymi na okładkach takich renomowanych czasopism, jak Glamour i Vogue, leży na nim rozpostarta na fotelu, a nad głową wisi jej telewizor, na którym ścigają się bolidy Formuły 1.

Anja Rubik pokazuje piersi, ale to zdjęcie kryje o wiele więcej

Anja Rubik pokazuje piersi, ale w bardzo artystyczny sposób. Gwiazda "Project Runway" (TVN) i twarz okładek Vogue i Glamour wrzuca do sieci niezwykłą fotę
fot.: Anja Rubik, screen/ Instagram

Zdjęcie ma bardzo domowy, nieprofesjonalny klimat, co wbrew opinii niektórych komentujących, było zabiegiem celowym, bo na tym poziomie profesjonalizmu tego typu wpadki po prostu się nie zdarzają. Jednym ze szczegółów, które najbardziej przyciągają wzrok fanów są widoczne pod siatkową sukienką piersi Anji Rubik, ale to nie one są tutaj najważniejsze.

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

Fotografia, choć sprawia wrażenie przypadkowej, jest bardzo zmysłowa i opowiada historię, bowiem smutny wzrok modelki zdaje się mówić „Wolisz samochody ode mnie”. Czyżby nawet gołe piersi Rubik nie są w stanie rywalizować z bolidami Formuły 1?

źródło: Instagram

POLECAMY

Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie

, , , , ,