Wałęsa odleciał. Dziennikarz był w szoku po wywiadzie

Lech Wałęsa to ikona takich polskich partii politycznych takich jak Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Były prezydent wypowiedział się w jednym z wywiadów na temat Birmy. W zasadzie był to bardzo specyficzny wywiad, ponieważ Wałęsa stwierdził w nim wprost, że ten kraj go nie interesuje. Niestety w ostatnich latach były prezydent mógł już przyzwyczaić do tego sytuacji.

Lech Wałęsa i Birma

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

Wałęsa to bez wątpienia ikona wielu polskich partii partii politycznych wśród, których są Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Niestety były prezydent w ostatnim czasie przyzwyczaił nas do swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na przeróżne tematy. Tak też było i tym razem. Lech Wałęsa pytany o to, co sądzi o sytuacji w Birmie odpowiedział, że to to po prostu nie obchodzi.

CZYTAJ TAKŻE: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Nie pamiętam. Koncentruję się na tym, co tu i teraz. Wtedy nie wiem, jakie tam były problemy. Na pewno zachęcaliśmy do tego, by zapanował tam pokój, spokój i wolności. Idzie im coś ciężko. Musiałbym się przyjrzeć, co się dzieje. Nie mam bezpośredniego kontaktu – odparł Wałęsa na pierwsze pytanie o Birmę. Następnie pi kolejnym pytaniu odparł, że „nie ważne, następne pytanie”.

Lech Wałęsa to ikona ptakich partii  Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Były prezydent  i Birma...
Lech Wałęsa/ screen YouTube

Prowadzący rozmowę dziennikarz nie dawał jednak za wygraną i chciał jeszcze raz powrócić do interesującego go tematu. Mężczyzna jednak nawet nie zdążył zadać pytania, ponieważ Wałęsa mu przerwał mówiąc: – Ale czemu pan się uczepił tej Birmy? Na temat Birmy wszystko powiedziałem. Więcej panu nie powiem. Dla kogo pan to robi? Takie ma pan dziwne pytania – dopytywał Wałęsa.

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

Birma

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →