Fronczewski w ciężkiej sytuacji. Po operacji wyszły komplikacje

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Fronczewski jest w ciężkiej sytuacji, najpierw choroba i operacja, później pandemia i pozostawienie go bez opieki, jaki jest jego stan zdrowia?

Czytaj też: Duża ilość zachorowań, koleje zgony. Resort podał nowe dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo, że Piotr Fronczewski skończył już 73 lata to nawet przez chwilę nie myślał o przejściu na emeryturę. Jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa występował w Teatrze Ateneum, reklamach, a także w serialu „W rytmie serca”, gdzie grał doktora Michała Zycha.

Żeby nie musieć rezygnować ze swojej największej życiowej pasji, czyli aktorstwa, od jakiegoś czasu Pan Piotr poważnie zajął się pielęgnacją swojego zdrowia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dwa lata temu nagle trafił do szpitala, taki obrót spraw przeraził jego wiernych fanów. To wtedy aktor przyznał się do arytmii serca, z którą boryka się od lat. Biorąc to pod uwagę Fronczewski odkładał inną operację, którą lekarze radzili mu przeprowadzić od dawna.

Operacja jaką musiał przejść Piotr Fronczewski postawiła go później w trudnej sytuacji

Mianowicie chodziło o jego uszkodzone biodro. W końcu jednak przeszła pora i na nie. Pan Piotr ustalił termin zabiegu na luty. Operacja się odbyła, ale chwilę później wybuchła epidemia koronawirusa i wprowadzono kwarantannę. U aktora wynikły komplikacje, a nie miał kto się nim zająć.

Chodzi o możliwość koniecznej rehabilitacji po takim zabiegu, jednak w związku z koronawirusem nie ma opcji na jej przeprowadzenie. Pan Piotr został sam z tym problemem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale rehabilitacji nie dokończył z powodu powszechnej izolacji. A boi się przyjmować specjalistów w domu, bo jest w grupie ryzyka nie tylko z powodu wieku, ale, jak każdy pacjent po poważnym zabiegu, jest osłabiony i podatny na infekcje. No i te kłopoty z sercem. Musi bardzo na siebie uważać”

– wyznał jeden z kolegów aktora.

W takiej sytuacji pozostaje mu tylko ćwiczenie w domu pod czujnym okiem żony. Porady co ma robić dostaje przez telefon i internet. Mimo, że nie tak to powinno wyglądać, jest to w tym momencie jedyne wyjście.

Zobacz również: Szokujące doniesienia o Kim Dzong Unie! Same kłamstwa?

Znając siłę i determinację Pan Piotra jesteśmy pewni, że mimo przeciwności losu, dojdzie do pełnej sprawności i jeszcze nie raz będzie nas cieszył swoją grą aktorską.

Piotr Fronczewski jest w ciężkiej sytuacji, najpierw choroba i operacja, później pandemia i pozostawienie go bez opieki, jaki jest jego stan zdrowia?
Piotr Fronczewski jest w ciężkiej sytuacji, najpierw choroba i operacja, później pandemia i pozostawienie go bez opieki, jaki jest jego stan zdrowia? Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Lekarz zbadał stare próbki. To co odkrył przeraża

Wiemy od kiedy otworzą restauracje! Przeciek z rządu

Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →