Lekarz zbadał stare próbki. To co odkrył przeraża

Odkrycie lekarza: Yves Cohen odkrył, że koronawirus dotarł do europy prawdopodobnie już w grudniu – to wtedy mogły być pierwsze zachorowania na COVID-19.

Czytaj też: Kolejne zgony i zakażenia. Dane mówią same za siebie. Co dalej?

Sytuacja na świecie w związku z pandemią koronawirusa po mału zaczyna się stabilzować. W wielu krajach po mału życie codzienne zaczyna nabierać dawnego rytmu. Na dodatek dziś już wiemy znacznie więcej na temat COVID-19. Jedna z najnowszych informacji na ten temat mówi między innymi,  że koronawirus być może już w grudniu zeszłego roku pojawił się na Starym Kontynencie, lecz z początku został zakwalifikowany jako zapalenie płuc.

Koronawirus dotarł do Europy w Grudniu?

Do szokujących wniosków we Francji doszedł  doktor Yves Cohen. Swoje spostrzeżenia lekarz  przedstawił w francuskiej telewizji BFMTV. Opowiedział on między innymi o przypadku 24 pacjentów. Wszyscy zgłosili się do szpitala w Paryżu w grudniu 2019 roku.

Wówczas u chorych zdiagnozowano zapalenie płuc. Po pewnym czasie lekarz ponownie postanowił przebadać próbki pacjentów. Wówczas doszedł on do zaskakującego odkrycia. Okazało się bowiem,  że jeden z 24 pacjentów już w grudniu był chory na COVID-19.

Był to mężczyzna,  który chorował przez 15 dni. W tym czasie zakaził wirusem dwie swoje córki. Jedyną osobą z jego otoczenia, na którą nie przeszedł wirus była jego żona, która na co dzień pracuje w sklepie. Ostatecznie mężczyzna wyzdrowiał.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Był chory przez 15 dni i zaraził dwoje swoich dzieci, ale nie żonę, która pracuje w supermarkecie. Był zdumiony, nie rozumiał, jak został zainfekowany. Próbujemy ułożyć puzzle – nie odbył żadnych podróży, a jedyną osobą, z jaką miał kontakt, była jego żona

powiedział dr Yves Cohen w wywiadzie dla BFMTV.

Aktualnie we Francji stwierdzono prawie 170 tysięcy przypadków zakażeń oraz ponad 25 tysięcy zgonów z powodu koronawirusa.

Odkrycie lekarza: Yves Cohen odkrył, że koronawirus dotarł do europy prawdopodobnie już w grudniu - to wtedy mogły być pierwsze zachorowania na COVID-19
Odkrycie lekarza: Yves Cohen odkrył, że koronawirus dotarł do europy prawdopodobnie już w grudniu – to wtedy mogły być pierwsze zachorowania na COVID-19

Polecamy także:

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →