Wojewódzki krótko podsumował Hołownię. Chyba nie o to chodziło

Wybory: Wojewódzki podsumował popis jaki dał Szymon Hołownia w sieci, kandydat na prezydenta rozpłakał się na wizji, czy Kuba poprze kolegę z „Mam Talent”? I tu właśnie nie wiadomo, bowiem król TVN zdaje się, że postawił ogromny znak zapytania pod wiarygodnością Szymona.

Czytaj też: Kolejne zgony i zakażenia. Dane mówią same za siebie. Co dalej?

Wczoraj cała Polska żyła nagraniem opublikowanym przez Szymona Hołownie w mediach społecznościowych. Na nagraniu były gwiazdor TVN w pewnym momencie zaczął płakać z powodu łamania w Polsce konstytucji. Jego zachowanie spotkało się z bardzo mieszanym odbiorem.

Kuba Wojewódzki i Szymon Hołownia

Szymon Hołownia od samego początku kampanii wyborczej jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To tam często zwraca się do swoich wyborców i również za pośrednictwem internetu transmitował swoją pierwszą konwencję wyborczą.

Mimo wszystko żaden poprzedni live byłego dziennikarza TVN nie wzbudził tyle emocji,  co ten z 2 maja. Wówczas to publicysta wypowiedział się na temat konstytucji. W pewnym momencie zaczął płakać, co było kołem zamachowym dla popularności opublikowanego przez niego nagrania.

Na ten temat głos zabrał były kolega z pracy Szymona Hołowni – Kuba Wojewódzki, który wyznał,  że nie wie, czy go przekonał,  lecz z pewnością wzruszył.

Znam Go od wielu lat, nie znając prawie wcale… Nie wiem czy mnie przekonał. Na pewno mnie wzruszył

napisał Wojewódzki pod filmikiem byłego kolegi z pracy.

W owym nagraniu Szymon Hołownia mówił między innymi,  że:

Chciałbym kiedyś zrobić Polskę, która będzie właśnie taka. Jak będzie trzeba, to wszystko oddam, żeby właśnie taka była

mówił Hołownia ze łzami w oczach.

Zobacz również: Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Wybory: Wojewódzki podsumował popis jaki dał Szymon Hołownia w sieci, kandydat na prezydenta rozpłakał się na wizji, czy Kuba poprze kolegę z "Mam Talent"?
Wybory: Wojewódzki podsumował popis jaki dał Szymon Hołownia w sieci, kandydat na prezydenta rozpłakał się na wizji, czy Kuba poprze kolegę z „Mam Talent”?/ screen YouTube

Następnie dodał także:

– Może przyjść jeszcze 75 byłych prezydentów i premierów, 48 marszałków Sejmu, mogą mi mówić, co chcą. Ale oni już byli, a teraz czas na to, co będzie. Teraz kolej na mnie

mówił Hołownia, który według jednego z ostatnich sondaży wyborczych ma szansę na 11 proc. poparcia. To drugi wynik za Andrzejem Dudą (63 proc.).

Źródło: wp

Polecamy także:

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →