Ostatni wywiad Przybylskiej. Aż chwyta za serce!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk bez wątpienia ciężko przeżyli rozstanie z najważniejszą osobą w ich życiu. Anna była gwiazdą takich produkcji jak Złotopolscy oraz Daleko od noszy. Przez całą karierę wystąpiła w wielu filmach i serialach, lecz były momenty, kiedy zwyczajnie znikała z ekranu. Jednym z powodów tych sytuacji było przede wszystkim macierzyństwo. Aktorka związała się z piłkarzem Lechii Gdańsk i reprezentacji Polski – Jarosławem Bieniukiem. Para miała razem trójkę dzieci. W ostatnim przeprowadzonym wywiadzie przed śmiercią Anna odniosła się do kwestii macierzyństwa i jego wpływu na jej życie.

Czytaj też: To już wojna! Lewica wytacza ciężkie działa przeciw PiS! “Macie nam to oddać!”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Przybylska i jej rodzina

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk bez wątpienia ciężko przeżyli rozstanie z żoną oraz matką. Gwiazda takich produkcji jak Złotopolscy oraz Daleko od noszy przez lata pracy rozkochała w sobie miliony Polaków. Niestety jej życie przerwał nagły wyrok. Rak zakończył jej życie w roli wybitnej aktorki oraz matki. Anna Przybylska przed śmiercią wyznała, że chciałaby jeszcze trochę pożyć i przede wszystkim nacieszyć się swoimi dziećmi. To właśnie o nich najwięcej mówiła w swoim ostatnim wywiadzie.

Czytaj też: Michał Wiśniewski, czy alkohol dalej go niszczy?! To zdjęcie może przerazić!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dojrzałam wraz z moją córką. Wraz z jej szkołą przyszła duża odpowiedzialność. Wszystko trzeba było planować pod kątem nauki. Sama jakby stałam się uczennicą po raz drugi, biorąc udział w jej zajęciach. A poza tym przez całą jej drugą klasę przebywałyśmy razem, bo byłam w ciąży z Jasiem i więcej czasu spędzałam w domu. Wiele spraw wtedy przewartościowałam. Nie masz pojęcia, jakie to kształcące uczestniczyć tak aktywnie w dojrzewaniu własnego dziecka. Związałam się z jej koleżankami i ich rodzicami. Weszłam w jej świat. Byłam przede wszystkim matką, a aktorką tylko na pół etatu. I czerpałam z tego satysfakcję. – mówiła Anna Przybylska.

Anna Przybylska nie żyje. Jarosław Bieniuk i  Oliwia Bieniuk bez wątpienia ciężko przeżyli rozstanie. Anna była gwiazdą Złotopolscy oraz Daleko od noszy.
Anna Przybylska/ screen YouTube

Chcę być jak najwięcej z moimi dziećmi. Jarek czasami mówi: „Chodźmy do restauracji”. A ja: „Jak to do restauracji? A gdzie lekcje Oliwii? Późno skończyła zajęcia, na pewno ma coś zadane, jak wrócimy o 22., to położy się o 23. i rano nie wstanie”. Teraz  myślę całkiem innymi kategoriami niż kiedyś. – wyznała aktorka serialu Daleko od noszy i Złotopolscy.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!
Szok! Marta Manowska na porodówce! Zobaczcie sami!
Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!
Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!
Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →