Przesada! Roksana Węgiel prawie nic na sobie nie ma, kto jej pozwolił na takie zdjęcie?

Roksana Węgiel opublikowała na Insta zdjęcia w bikini, które zrobiła podczas pobytu na Dominikanie, w związku z koncertem dla Radio Eska. Internauci oburzyli się na to jak wygląda na fotografiach 15- latka. Według wielu z nich zdjęcie, na którym znalazła się Roksana Węgiel jest zwyczajnie nieprzyzwoite.

Radio Eska: Roksana Węgiel na Dominikanie

Młode gwiazdy muzyki robią się w naszym kraju, co raz bardziej popularne, wśród nich brylują z pewnością Roksana Węgiel, a także Viki Gabor. Obie dziewczyny wygrały najpierw program „The Voice Kids„, aby później zwyciężyć, także w „Eurowizji Junior„. Sława z pewnością uderza do głowy, szczególnie tak młodym osobom, tak było chyba i tym razem.

Roksana Węgiel jest na Dominikanie razem z Radio Eska, które zaprasza tam gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wraz ze szczęśliwcami wybranymi z pośród słuchaczy. Nastoletniej dziewczynie towarzyszy tata oraz młodszy brat, wszyscy jak widać na zdjęciach bawią się na wyjeździe znakomicie.

Nieprzyzwoite zdjęcie na którym jest Roksana Węgiel wywołało burzę w sieci!

Ciepłe kraje sprawiły, że możemy zobaczyć w końcu naturalną Roxie, która zrezygnowała z makijażu oraz wymyślnych kreacji, na rzecz luźniejszych, bardziej skąpych ubiorów oraz strojów kąpielowych.

Jednak w pewnym momencie młoda gwiazda trochę przesadziła. Roksana Węgiel podzieliła się ze swoimi fanami na Insta fotografiami w bikini, wielu z nich uznało zdjęcie za nieprzyzwoite. Czy 15- letniej dziewczynie przystoi takie obnażanie? To już musicie ocenić sami.

Roksana Węgiel będąc na Dominikanie, pokazała nieprzyzwoite zdjęcie na Insta, pokazała się w kusym bikini, rajską wyspę odwiedziła dla Radio Eska.
Roksana Węgiel, screen/ Instagram

Czytaj też: Polska: Dziecko w szpitalu. Trwa dezynfekcja szkoły

Roksana Węgiel i jej „nieprzyzwoite” zdjęcie

Roksana Węgiel będąc na Dominikanie, pokazała nieprzyzwoite zdjęcie na Insta, pokazała się w kusym bikini, rajską wyspę odwiedziła dla Radio Eska.
Roksana Węgiel, screen/ Instagram

źródło: Pikio

Polecamy także:

Ciało w pełnej okazałości- Adam Zdrójkowski zaszalał na Insta

Czarzasty oskarża Dudę! Najmocniejsze słowa w kampanii

Awantura w show TVP. Mucha za bardzo się rozpędziła

To Cię również może zainteresować:

Musisz to zobaczyć! Kobieta z podejrzeniem koronawirusa nagrała przerażające wideo z izolatki

Kiedy pogrzeb Pawła Królikowskiego? Ostrowska opublikowała wpis

Panika w Niemczech! Te zdjęcia przerażają

Owsiak pogrążony- jest decyzja sądu w sprawie WOŚP

, , , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →