Rutkowski przerwał milczenie i zaatakował Wojewódzkiego. Gwiazdor już się nie pozbiera?

Krzysztof Rutkowski zaatakował Wojewódzkiego po tym, jak Kuba Wojewódzki po emisji filmu „Nic się nie stało” (autorem jest Sylwester Latkowski) zatrudnił ochronę.

Jakiś czas temu w TVP został wyemitowany dokument o przypadkach pedofilii z sopockim klubie Zatoka Sztuki, pod tytułem „Nic się nie stało”, autorem jest Sylwester Latkowski, jedną z wymienionych w filmie znanych osób, które miały być zamieszane w sprawę ma być Kuba Wojewódzki. Show-man zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu i pozwie zarówno TVP jak i samego Latkowskiego.

Czytaj też: Były prezes PZPN ostro o Wojewódzkim. Chodzi o „Nic się nie stało”

Kuba Wojewódzki jest podobno przerażony nagonką jaka go spotkała, martwi się o swoje życie, dlatego postanowił wynająć ochronę, całą sytuację ostro skrytykował i wyśmiał detektyw Krzysztof Rutkowski.

Rutkowski zaatakował Wojewódzkiego, chodzi o film „Nic się nie stało”

Po premierze filmu Latkowskiego wiele gwiazd, które zostały wymienione w dokumencie zaczęło otrzymywać pogróżki i czuje się zagrożonych. Wśród nich znajduje się także Kuba Wojewódzki. Dlatego król TVN zdecydował się na środki zapobiegawcze, wynajął ochronę, która chodzi za nim krok w krok.

Zobacz również: Ex-partnerka Tomasza Karolaka grozi rządowi PiS. Padły mocne oskarżenia

W programie „Gwiazdy bez maski” Krzysztof Rutkowski postanowił skomentować tą sprawę, bez ogródek zaatakował Wojewódzkiego, uznając, że takie zachowanie tylko pogorszy całą sytuację.

„Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, popełniają błąd. Wojewódzkiego nikt nie chce zabić, umówmy się. A to, co zrobił, zrobił przede wszystkim dla swojego spokoju. Ale to jest pewnego rodzaju nić, którą zaczyna się wyciągać i wchodzi się w pewną spiralę sytuacji, gdzie ona się sama nakręca, gdzie niejednokrotnie ci, co chronią, sami nakręcają stan zagrożenia”

– wyjaśnił Rutkowski.

Mówiąc dalej najbardziej znany detektyw w Polsce postanowił jeszcze bardziej pogrążyć Kubę, nazwał go po prostu tchórzem.

„Powiem coś nieładnego, ale muszę użyć tego słowa. Ci, którzy biorą ochronę w takich sytuacjach, gdzie dostają jakieś pogróżki, jakieś sms-y, to są po prostu obsrańcy”.

– zakończył swoją wypowiedź Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski zaatakował Wojewódzkiego po tym, jak Kuba Wojewódzki po emisji filmu "Nic się nie stało (aut Sylwester Latkowski) zatrudnił ochronę
Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kidawa-Błońska wsypała właśnie swoich kolegów! Prawda wyszła na jaw

Kolejna gwiazda serialu Ranczo zdradza prawdę. To czeka widzów kultowej produkcji

To koniec Trzaskowskiego? Ta afera może go pogrążyć

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →