Ex-partnerka Tomasza Karolaka grozi rządowi PiS. Padły mocne oskarżenia

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak od pewnego czasu nie są już parą, lecz można powiedzieć, że prócz dawnej miłości łączy ich także częsty atak na rząd i środowisko Prawa i Sprawiedliwości (PiS).

Viola Kołakowska kilka tygodni temu zabłysnęła w mediach wypowiadając się na temat koronawirusa. Przy tej okazji odniosła się również do polskiego rządu, który w dosyć radykalny sposób skrytykowała. Jakby tego było mało to z podobnego czynu w 2015 roku zasłynął jej były partner – Tomasz Karolak.

Czytaj też: To koniec Trzaskowskiego? Ta afera może go pogrążyć

Viola Kołakowska to była partnerka Tomasza Karolaka. Celebrytka w ostatnim czasie zrobiła wszystko, aby było o niej głośno. Niedawno cała Polska była zaskoczona jej wypowiedziami na temat koronawirusa. Dziś wydaje się, że jej stanowisko w tym temacie jest wciąż niezmienne.

Viola Kołakowska i jej atak na rząd PiS

Teraz Kołakowska uważa, że główne osoby z rządu, a więc premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski powinni stanąć przed sądem. Powód? Otóż celebrytce nie podoba się sposób w jaki rząd walczy z epidemią koronawirusa w Polsce.

Zobacz również: Kolejna gwiazda serialu Ranczo zdradza prawdę. To czeka widzów kultowej produkcji

Mam nadzieję, że pan premier i pan minister zdrowia staną przed sądem i zapłacą za to, co się tutaj odbywa. Włączmy myślenie, mimo tych strachów na lachy, które będą się plątać. Zaufajcie prawdziepodkreśliła Kołakowska.

Celebrytka zwróciła również uwagę na obowiązek dezynfekcji rąk.

Używając środków odkażających do rąk, niszczycie sobie naturalny płaszcz lipidowy skóry i to wam niszczy tkanki stale. (…) Dokładnie to się przydarzyło i mi i mojej córce. (…) Moja córka do dziś używa maści ze sterydami. To jest pękająca skorupa, która tworzy rany. Generalnie naprawdę nie wolno robić takich rzeczy- przestrzega celebrytka.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak nie są już parą, lecz można rzec, że prócz dawnej miłości łączy ich także atak na rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS).
Viola Kołakowska i Tomasz Karolak nie są już parą, lecz można rzec, że prócz dawnej miłości łączy ich także atak na rząd Prawa i Sprawiedliwości (PiS). Screen/ YouTube

Źródło: Tysol

Polecamy także:

Kidawa-Błońska wsypała właśnie swoich kolegów! Prawda wyszła na jaw

Słynna para oddała adoptowane dziecko! Świat w szoku

Anna Mucha przyłapana z nowym partnerem! Teraz wszystko jasne

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →