Sekielski ostro o materiale „Wiadomości”. Puściły mu hamulce

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marek Sekielski to współtwórca głośnego filmu dokumentalnego pod tytułem „Tylko nie mów nikomu”, który skomentował materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin i jej wpadce z Adele. Cała sytuacja miała miejsce w zeszłą niedzielę. Przyczyny reportażu dziennikarzy TVP do dziś nie są znane. Telewizja jak na razie milczy i nie myśli o żadnych przeprosinach. W całej sytuacji wczoraj w mediach społecznościowych postanowiła zareagować Kinga Rusin, która zapowiedziała pozew wobec TVP za wyemitowany materiał. Dziś cała sytuacja jest bardzo głośno komentowana przez cały kraj. Do grona krytyków TVP dołączył między innymi Marek Sekielski. Współtwórca „Tylko nie mów nikomu” bardzo dosadnie wyraził swoją opinię na temat materiału państwowej telewizji.

Marek Sekielski ostro nt. afery Kingi Rusin i „Wiadomości TVP”

Marek Sekielski, współtwórca "Tylko nie mów nikomu" skomentował materiał "wiadomości" o Rusin i jej wpadce a Adele
Rusin/ screen YouTube

Marek Sekielski to współtwórca „Tylko nie mów nikomu”, który ostatnio skomentował materiał „Wiadomości” o Kindze Rusin i jej wpadce na imprezie zorganizowanej z okazji rozdania Oscarów z Adele. Przypominamy, że szum wokół dziennikarki TVN zaczął się od jej wpisu i zdjęcia w mediach społecznościowych. Kinga Rusin opublikowała najpierw selfie z gwiazdą brytyjskiej muzyki, którą jest Adele. Następnie dodała wpis, który został odebrany jako typowo nonszalancki. W całej sytuacji dziennikarkę chciało wyraźnie dobić TVP, lecz ostatecznie atak odbił się im czkawką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sekielski ostro o TVP

Materiał w wyraźny sposób przestawił dziennikarkę w bardzo negatywnym świetle. Wiele osób ze środowiska aktorskiego oraz dziennikarskiego są po prostu oburzone narracją państwowej telewizji. Swój sprzeciw wobec materiałowi wyraził między innymi aktor Piotr Zelt, którego komentarz został użyty w materiale. Dziś aktor zastanawia się nad dołączeniem do pozwu przeciwko TVP.

Moja wypowiedź w całości podyktowana była dobrymi intencjami. Owszem, miałem wątpliwości co do medium, dla którego się wypowiadam, ale sądziłem, że w tym temacie nie ma zagrożenia. A jednak powstało coś tak obrzydliwego, jak ten wczorajszy materiałpowiedział w rozmowie z Wirtualną Polską.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostrzej w tym temacie wypowiedział się reżyser, Marek Sekielski, który jest twórcą filmu dokumentalnego pt. „Tylko nie mów nikomu”.

Czytaj też: Jaguar wstrzymuje produkcję! Wszystko przez Polskę

Po tym materiale napiszę jedno. Ktokolwiek pracuje jeszcze w tym szambie, z tymi gnojami, niech wyp…la z mojego życia” – czytamy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie interesują mnie tłumaczenia – a bo to kredyt, rodzina, chora mama, nie. Spi…aj! Jesteś częścią kompletnego syfu. Gdy ten koszmar się skończy, mam nadzieję, że znikniesz z rynku. Nie jestem w stanie mieć nawet odrobiny szacunku dla kogokolwiek wspierającego to medialne g..no”napisał Sekielski.

POLECAMY TAKŻE:

Jachira to normalność? Ten wpis zaskoczył wszystkich

Kinga Rusin wybuchła. TVP ma poważne problemy

Mocne słowa Łukaszenki do Putina. Czy to oznacza koniec?

Roksana Węgiel pokazała to całemu światu! Łzy płyną do oczu

Cała prawda o rozwodzie Liszowskiej. Były mąż przerwał milczenie

Oliwia wybuchła płaczem przed kamerami. Nie wytrzymała

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →