Jachira to normalność? Ten wpis zaskoczył wszystkich

Klaudia Jahira to poseł Platformy Obywatelskiej wchodzącej w skład ugrupowania politycznego, którym jest Koalicja Obywatelska. Klaudia Jachira należy także do organizacji, którą jest Komitet Obrony Demokracji. Bez wątpienia posłanka jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce od 2015 roku. Dla wielu fakt zostania przez Jachire posłem był olbrzymim szokiem. Chodzi tu przede wszystkim o częste zachowanie polityk, która w mało merytoryczny sposób często atakuje swoich politycznych przeciwników. Chodzi tu przede wszystkim o Jarosława Kaczyńskiego i polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj też: Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Jachira to normalność?

Klaudia Jahira to poseł Platformy Obywatelskiej wchodzącej w skład Koalicja Obywatelska. Klaudia Jachira należy także do Komitet Obrony Demokracji...
Jachira/ screen YouTube

Mimo wszystko nie wszyscy uważają, że Klaudia Jachira to jedna z najgorszych posłanek na sejm tej kadencji sejmu. Przekonała się o tym sama polityk Koalicji Obywatelskiej, która została zaproszona do Zakopanego na tamtejsze spotkania członków oraz sympatyków Komitetu Obrony Demokracji. To właśnie tam uczestnicy spotkania zgodnie stwierdzili, że Jachira jest jedną z najbardziej normalnych polityków w aktualnej kadencji sejmu.

Klaudia Jahira, poseł Platformy Obywatelskiej (Koalicja Obywatelska) jest ikoną KOD (Komitet Obrony Demokracji)?

Klaudia Jachira była gościem na zjeździe KOD w Zakopanem. To tam mogliśmy usłyszeć z ust zgromadzonych, że Jachira to polityk wprowadzający w Polsce normalność.

Na spotkaniu w Zakopanem mogło nie być nikogo, a jednak przyszli: – by porozmawiać i natchnąć się nadzieją, że może być lepiej; – by zadać najważniejsze pytanie: – Jak to się stało, że w 2015 roku polskie społeczeństwo uwierzyło w hasło „Polska w ruinie”? – pisze Jachira.

Klaudia Jachira opublikowała maila, który przysłała jejpani Karolina, która po spotkaniu z Jachirą była nią po prostu zachwycona.

Pani Klaudio, dziekuje za dzisiejsza dawke normalnosci, szczerosci, poczucia humoru i wiary, ze moze byc lepiej (…) Jest Pani normalnoscia i moim glosem w tej politycznej prozni. Starsza o dekade od Pani mysle tak samo! – czytamy.

Wierze, ze przed nami wielkie rzeczy, wierze, ze Pani jest na NAJWLASCIWSZEJ dla siebie drodze!!! Mozemy duzo, chociaz przez to co Pani juz zrobila, to moglaby Pani odebierac emeryture;) Nie wiem dlaczego, ale wiem na pewno: DAMY RADE!!! – przytoczyła Klaudia Jachira.

POLECAMY:

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

Anna z „Rolnik Szuka Żony” zniszczona w sieci – ogromny hejt

Fronczewskiemu runął świat. Niespodziewana, tragiczna śmierć

Monika Zamachowska ma nowe zajęcie. Nie zgadniesz co robi

Ostro! Szustak przeprasza za popieranie Szymona Hołowni

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →