Prywatny sekret Roksany Węgiel ujawniony! Akurat teraz

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kariera Roxie Węgiel teraz wyhamowała, ale Roksana nie zwalnia tempa, jest obecna na portalu Instagram, gdzie często wrzuca kolejne story, na jednym z nich ujawniła swój sekret.

Czytaj też: Wyciek tajnego raportu z Chin! Przerażające dane

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel, tak jak wielu innych artystów, podczas kwarantanny pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Robi to mocno udzielając się w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się, że mimo izolacji nie spuszcza z tonu i chce podejść do międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego.

„Jak zapewne sami wiecie, przerwa w szkole nie musi przeszkadzać w uczeniu się języka angielskiego. Dlatego postanowiłam poświęcić ten czas na intensywne przygotowanie do egzaminu Cambridge B1 Preliminary for Schools”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– napisała na Instagramie Roxie.

Roksana Węgiel zdradziła na Insta swój sekret

Dzięki zamknięciu w domu i braku koncertów, Roxie ma też więcej czasu, żeby spędzić go z rodziną. Tym bardziej, że nie dawno przyszedł na świat jej kolejny brat.

„Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało… Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się…”

– wyznaje szczerze Roksana.

Mimo młodego wieku kontrakty reklamowe zobowiązują ją do nakładania make-upu. Roksana Węgiel często reklamuje różne produkty na swoim profilu w serwisie Instagram. Epidemia Koronawirusa nic tu nie zmieniła.

Zobacz również: Koszmar w Ikei! Zdezynfekowali ręce i poczuli przeraźliwy ból

„Co tam u Was? Mam nadzieje, że wszystko dobrze. U mnie dziś piękna pogoda, więc dzień zaczynam z dobrym moodem. W takie dni (jeśli w ogóle się maluje) najczęściej używam kremu BB, jest lekki, nie zapycha i świetnie kryje niedoskonałości”

– reklamuje jeden z produktów młoda artystka.

Ten krem firmy BB jest sekretem Roksany Węgiel na zastąpienie mocnego makijażu lekkim podkładem. Dodatkowo nie zapycha on skóry, a idealnie ukrywa niedoskonałości.

Kariera Węgiel teraz wyhamowała, ale Roksana nie zwalnia tempa, jest obecna na Instagram, gdzie często wrzuca story, na jednym z nich ujawniła swój sekret.
Kariera Węgiel teraz wyhamowała, ale Roksana nie zwalnia tempa, jest obecna na Instagram, gdzie często wrzuca story, na jednym z nich ujawniła swój sekret. Screen/ YouTube

Źródło: Instagram

Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Kolejne zachorowania i zgony. Najnowszy raport resortu zdrowia

TVP wyemitowała materiał o Trzaskowskim. Opozycja się wściekła

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →