Dramat Seweryna z „Rolnik szuka żony”. Fani w szoku

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony” to gwiazdor poprzedniej edycji show, gdzie jego kandydatkami na żony były Marlena, Joanna i Diana.

Czytaj też: Kolejne zachorowania i zgony. Najnowsze dane ministerstwa

Ostatecznie żadnej z tych trzech Pań nie wybrał. Z kolei prędko po programie okazało się, że mężczyzna jest już w nowym związku. Jego ukochaną okazała się być Magda, którą poznał dzięki wspólnym znajomym.

Rolnik wraz z nową miłością pojawił się nawet w świątecznym wydaniu programu. Wielu osobom mogło się wywczas wydawać, że Seweryn znalazł nareszcie miłość życia. Niestety teraz wszystko na to wskazuje, że związek rolnika dobiegł końca.

Seweryn Nowak z Rolnik szuka żony

Seweryn Nowak, to młody Rolnik, który w zeszłym roku był jedną z gwiazd programu Marty Manowskiej. Kandydatkami do podbicia jego serca były Marlena, Diana oraz Asia. Niestety ostatecznie żadna z Pań nie przekonała do siebie Seweryna. Najbliżej była jedynie Marlena, która bardzo zaangażowała się w relację z rolnikiem.

Wielu osobom mogłoby się wydawać, że być może coś z tego wyjdzie i nie będzie to tylko wzajemna sympatia. Niestety ostatecznie zamiast związku powstał największy skandal w historii programu.

Marlena z trzech kandydatek Seweryna jako jedyna pozostała w jego gospodarstwie. Dziewczyna od samego początku chciała skorzystać z nadarzającej się okazji i w jak największym stopniu przekonać do siebie Seweryna. Niestety ostatecznie jej się to nie udało.

W jednym z ostatnich odcinków między byłymi kochankami doszło do poważnej awantury, a Marlena zarzuciła Sewerynowi, że ten ją wykorzystał. W tej sytuacji było niemal pewne, że z tego już nic więcej nie będzie.

Po programie Seweryn poznał za pośrednictwem znajomych Magdę. Nowa wybranka rolnika miała mieszkać nieopodal jego gospodarstwa. Na dodatek wraz z rolnikiem pojawiła się w świątecznym wydaniu programu.

Zobacz również: Kora obecna w nowym filmie Sekielskich. Porażające

Teraz jednak okazuje się, że para najprawdopodobniej nie jest już razem. Zdaniem internautów ma o tym świadczyć usunięcie przez Seweryna konta na portalu Instagram. Na dodatek na profilu Magdy także znikły wszystkie zdjęcia świadczące o ich związku. Czyżby Rolnik ponownie został sam?

Serweryn Nowak z "Rolnik szuka żony" to gwiazdor poprzedniej edycji show, gdzie jego kandydatkami na żony były Marlena, Joanna i Diana.
Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony” to gwiazdor poprzedniej edycji show, gdzie jego kandydatkami na żony były Marlena, Joanna i Diana./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Chiny się przyznały! Oto co działo się w grudniu w Wuhan

Gronkiewicz-Waltz wsypała kolegów! Nagle jej się wyrwało

Grodzki „pijany czy niespełna rozumu”? Jego słowa o Trzaskowskim to hit!

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →