Natalia Siwiec zmieszana z błotem i oskarżona! To już prawdziwa wojna…

Trudno jest manewrować w dzisiejszym świecie, bowiem często nie zdajemy sobie sprawy z globalnej sieci, jaka łączy nasz wszystkich. Dotyczy to także gwiazd, które pod wieloma względami podlegają znacznie surowszej ocenie, niż zwykli ludzie. O tym, jak surowa może być taka krytyka przekonała się ostatnio Natalia Siwiec, która wraz z Małgorzatą Rozenek Majdan i innymi celebrytkami wzięły udział w gali organizowanej przez markę odzieżową H&M. Pod zdjęciami dokumentującymi to wydarzenie, jakie Miss Euro 2012 wrzuciła na Instagram, rozgorzała wielka wojna.

Czytaj też: Bill Pullman szczerze o Piotrze Staraku. Będziecie w szoku jak dobrze się znali!

W rzeczywistości, gdzie każdy klient szuka jak najniższej ceny i jak najwyższej jakości, firmy często operują na niewielkich marżach. Żeby zwiększyć zyski, przenoszą produkcję do krajów, gdzie koszty pracy są niższe. Niestety, często wiąże się to bezpośrednio z wyzyskiem pracowników, zanieczyszczaniem środowiska i innymi niekorzystnymi zjawiskami, bowiem niskie koszty wiążą się z brakiem odpowiednich przepisów. Celują w tym zwłaszcza firmy odzieżowe, które swój towar kierują do szerokiego odbiorcy. Tzw. „sieciówki” najczęściej oskarżane są o to, że ich produkty powstają w nieetyczny sposób. Jedną z takich firm jest H&M, która z udziałem Miss Euro 2012, Małgorzaty Rozenek Majdan i innych gwiazd wypuściła właśnie nową serię ubrań.

Czy krytyka wobec Siwiec była słuszna?

Na Siwiec i Rozenek Majdan spadła krytyka za reklamę ubrań H&M. Instagram wytknął Miss Euro 2012, że to nieetyczna firma.
fot.: Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek Majdan, screen/ Instagram

Natalia Siwiec podzieliła się tym faktem z fanami zgromadzonymi na jej koncie na portalu Instagram, jednak efektem była krytyka. Wytknięto jej, że reklamuje obrania firmy, która w nieetyczny sposób produkuje swój asortyment. W fabrykach, które szyją na zamówienie koncernu regularnie dochodzi do przypadków molestowania, fizycznego wykorzystywania i innych nadużyć wobec pracujących tam kobiet.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Część fanów stanęła w obronie gwiazdy, bowiem zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie bronił swego idola, jednak fakt pozostaje faktem. Wiążąc swój wizerunek z taką firmą, jak H&M, Natalia Siwiec naraża się na uzasadnioną krytykę.

źródło: Instagram

Tagi: Siwiec krytyka, Instagram

POLECAMY:

Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!
Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!

, , , , ,