Bill Pullman szczerze o Piotrze Staraku. Będziecie w szoku jak dobrze się znali!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ukryta Gra” to ostatni film, którego produkcją zajmował się Piotr Woźniak Starak. W filmie występuje hollywoodzki gwiazdor – Bill Pullman, którego okazje poznać osobiście miała Agnieszka Woźniak Starak – żona tragicznie zmarłego producenta. Okazuje się bowiem, że aktor spędził ostatnie święta Bożego Narodzenia w towarzystwie rodziny producenta. To właśnie wówczas aktor miał okazję poznać najbliższych członków rodziny tragicznie zmarłego Piotra, lecz to nie jedyna ciekawostka, o której przed mediami postanowił się zwierzyć amerykański aktor.

Ukryta Gra

Czytaj też: Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Woźniak Starak był jednym z największych polskich producentów filmowych. Był synem Jerzego Woźniaka, adwokata i Anny Woźniak-Starak, byłej modelki Mody Polskiej, właścicielki warszawskiej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Ojciec Piotra był obrońcą antykomunistycznych dysydentów w latach siedemdziesiątych, zmarł w 1987 roku. Po śmierci ojca miał wsparcie w osobie ojczyma, którym był Jerzy Starak. Piotr Woźniak-Starak miał przyrodnią siostrę Julię. Producent zginął w sierpniu bieżącego roku nad jeziorem Kisajno. Jego żoną była znana prezenterka TVN – Agnieszka Woźniak Starak.

"Ukryta Gra", którego produkcją zajmował się Piotr Woźniak Starak. W filmie - Bill Pullman, którego okazje poznać osobiście miała Agnieszka Woźniak Starak
Bill Pullman/ screen YouTube

Czytaj też: Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ukryta Gra” to ostatni film, którego produkcją zajmował się Piotr Woźniak Starak. W filmie występuje hollywoodzki gwiazdor – Bill Pullman, którego okazje poznać osobiście miała Agnieszka Woźniak Starak – żona tragicznie zmarłego producenta. Okazuje się bowiem, że aktor spędził ostatnie święta Bożego Narodzenia w towarzystwie rodziny producenta. Na dodatek hollywoodzki gwiazdor bardzo ciepło wspomina pracę na planie polskiego filmu. Z wysoką dozą szacunku odniósł się do reżysera filmu – Łukasza Kośmickiego.

„Musiałem bardzo poprzestawiać swoje plany, nie wiedziałem czy mi się to uda. Potem porozmawiałem ze wspaniałym reżyserem Łukaszem Kośmickim. To prawdziwy artysta i potrafi pracować z ludźmi. Dla mnie liczy się przede wszystkim doskonała współpraca na planie”, wyznał w rozmowie z mediami Bill Pullman. Aktor odniósł się również do warunków atmosferycznych panujących podczas kręcenia scen do Wielkiej Gry.

„Temperatura w filmie wynosiła 10 st., natomiast w trakcie realizacji zdjęć było to ok. -20 st.* Mieliśmy tylko cienkie płaszcze. Byłem pod ogromnym wrażeniem, jak inni aktorzy znoszą te warunki pogodowe. I po usłyszeniu słowa: „akcja!” stają się skupieni i profesjonalni”, wyznał w rozmowie z Kinga Burzyńską.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tagi: Ukryta Gra, Starak, Bill Pullman

POLECAMY:

Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania! W sieci zawrzało
Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!
Skandal w „Top Model”! Widzom puściły nerwy
Katarzyna Cichopek wyśmiana w sieci! Ludzie bezlitośni
Joanna Krupa w szpitalu! Fani zamarli
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →