Jaki spadek otrzyma syn Krzysztofa Krawczyka? Ujawniono szczegóły

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka wybucha skandal za skandalem. Teraz Polacy są świadkami rozprawy sądowej, w której Krzysztof Igor Krawczyk, syn wokalisty walczy z Ewą Krawczyk (żoną) o chociażby część spadku po zmarłym ojcu. Prawniczka ujawniła na jaki spadek może liczyć syn Krzysztofa Krawczyka. Jak się okazuje, w kilku kwestiach kluczowe znaczenie będzie miała dobra wola Ewy Krawczyk.

Czytaj też: Testament Krzysztofa Krawczyka ujawniony. Przeżyli ogromny szok

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do pierwszej rozprawy już doszło, jednak w trakcie jej trwania wyszły na jaw nieoczekiwane i nieznane nikomu fakty. Okazało się, że istnieją dwa dokumenty, Krzysztof Krawczyk spisał dwa testamenty. Według zeznań Krzysztofa Igora Krawczyka, w pierwszym, jego ojciec go uwzględnił. Zważywszy na fakt pojawienia się nowych dowodów, są zdecydował o odroczeniu sprawy aby móc zapoznać się z drugim testamentem. O tym pisaliśmy tutaj.

Na jaki spadek może liczyć syn Krzysztofa Krawczyka?

Sytuacja materialna syna Krzysztofa Krawczyka jest bardzo zła, dlatego zdecydował się walczyć o spadek. Gdy szczegóły relacji wewnątrz rodziny zaczęły wychodzić na jaw okazało się, że wdowa mimo zapewnień o wielkiej przyjaźni i dobrych relacjach z synem męża, nieco mija się z prawdą. Szczegółowo o tym jak żyje syn artysty, opowiedział głośny reportaż „Uwaga”. Po jego emisji, Ewa Krawczyk odwiedziła Krzysztofa Igora Krawczyka odgrażając się i zmuszają go do wycofania prawnika i zaprzestania walki o swoje prawa. Nie wiedziała, że jest nagrywana.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz także: Dziennikarz ujawnił kulisy reportażu o synu Krzysztofa Krawczyka

Teraz prawniczka ujawniła na jaki spadek może liczyć syn Krzysztofa Krawczyka. Wiadomo, że na pewno nie zostanie z niczym, dlatego, że przysługuje mu zachowek w wysokości 1/3 wartości całego majątku.

Jemu, jako osobie trwale niezdolnej do pracy, będzie przysługiwał zachowek w wysokości jednej trzeciej wartości spadku po ojcu – tłumaczy na łamach „Twojemu Imperium”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zgodnie z polskim prawem jeżeli spadkodawca sporządził nowy testament, nie zaznaczając w nim, że odwołuje wcześniejszy, wówczas ulegają odwołaniu tylko te postanowienia wcześniejszego, których nie można pogodzić z treścią nowego. Jednak trudno obecnie przypuszczać, że coś się zmieni w kwestii dziedziczenia po Krzysztofie Krawczyku – mówi Kucwaj-Zarzycka.

Nie wiadomo czy sąd uzna dokument z 2002 roku za ważny. Nie wiadomo również jaka jest faktyczna wysokość majątku Krzysztofa Krawczyka. Kilka lat temu pojawiły się pogłoski o kilkumilionowej wartości jego domu. Jednakże do tej pory syn Krzysztofa Krawczyka nie został zapoznany z kwestiami majątkowymi i nie do końca wiadomo jakiej wysokości spadek mu przysługuje. Krzysztof Igor Krawczyk jest obecnie w ciężkiej sytuacji materialnej, a sprawa spadkowa może się ciągnąć latami. Tak naprawdę bardzo wiele zależy od wdowy po artyście. Może ona pójść na ugodę i zakończyć sprawę przed czasem dogadując się z synem zmarłego męża. Czy do tego dojdzie? Czas pokaże.

Na jaki spadek może liczyć syn Krzysztofa Krawczyka?
Na jaki spadek może liczyć syn Krzysztofa Krawczyka?
Ewa Krawczyk według testamentu miała cały spadek, dlatego syn Krzysztofa Krawczyka walczy o swoje prawa w sądzie
Ewa Krawczyk według testamentu miała cały spadek, dlatego syn Krzysztofa Krawczyka walczy o swoje prawa w sądzie

Polecamy także:

To małżeństwo nie śpi ze sobą od 8 lat. Powód mocno zaskakuje…

Rozszyfrowano list opętanej zakonnicy sprzed 350 lat. Przerażająca treść

Nagle podczas pogrzebu stało się coś, czego nikt nie potrafi wyjaśnić. To nagranie obiega świat

Michał Wiśniewski naprawdę to powiedział! Zaczął gadać o… penisie

Seryjny morderca-kanibal zatrzymany. W domu na stole leżały szczątki, gdy policjanci zeszli do piwnicy byli przerażeni (Zdjęcia)

Przerażające nagranie. Kopnął staruszka w plecy i zrzucił do kanału, później śmiejąc się uciekł. Złapali go…

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →