Syn Martyniuka na samym dnie! Zalany łzami w tragicznym stanie wrzucił film…

Syn Martyniuka, Daniel wrzucił nagranie na swój profil na Instagram i przeraził obserwujących, na filmie widać mówi okropne rzeczy i płacze. Jak widać Daniel Martyniuk jest w tragicznym stanie.

Czytaj też: Media: Warszawa szkoli lewackie bojówki? Ujawniono skandaliczne fakty

O Danielu Martyniuku jest ostatnio głośno. Najpierw za sprawą jego kłopotów z żoną i prawdopodobnych problemów z alkoholem. Później został zatrzymany przez policję i wtrącony do aresztu za nieprzestrzeganie kwarantanny. Teraz syn gwiazdy Disco Polo wrzucił do sieci nagranie, które bardzo niepokoi.

Daniel Martyniuk mówi o słynnym sklepie Grail Point oraz o właścicielu punktu. Jest to sklep z markową odzieżą przy znanej wszystkim ulicy Koszykowej w Warszawie.

Z nagrania możemy wywnioskować, że panowie mają jakiś ostry konflikt, jednakże syn Zenka Martyniuka nie tłumaczy o co dokładnie chodzi. Zamiast tego zalewa się łzami i sypie przekleństwami. Ze względu na bardzo wulgarny charakter filmu zdecydowaliśmy się go nie udostępniać.

Syn Zenka Martyniuka, Daniel płacze i klnie na nagraniu

Można go jeszcze zobaczyć na profilu w serwisie Instagram w relacji Daniela, jednakże pewnie niedługo stamtąd zostanie ściągnięty.

Zobacz również: Mateusz Morawiecki zmiażdżył opozycję w Sejmie! Ośmieszył ich

Na nagraniu Martyniuk mówi:

„Tak traktujesz ludzi? Za kogo ty się uważasz, chłopie? Patrzcie, jak on traktuje innych ludzi. Wysyła swoich ludzi, bo np. nie lubi syna Zenka Martyniuka, którego trzeba zagazować, bo on jemu nie odpowiada.”

Widać, że Martyniuk dziwnie się zachowuje. Powstają spekulacje czy jest trzeźwy, czy może przytrafiło mu się coś innego? Odpowiedzią może być jeden fragment na nagraniu który wskazuje co się mogło wydarzyć.

Daniel jest na nim zalany łzami, więc przez „zagazowanie” miał zapewne na myśli użycie przeciwko niemu gazu łzawiącego.

Syn Martyniuka, Daniel wrzucił nagranie na swój profil na Instagram i przeraził obserwujących, na filmie widać mówi okropne rzeczy i płacze
Syn Martyniuka, Daniel wrzucił nagranie na swój profil na Instagram i przeraził obserwujących, na filmie widać mówi okropne rzeczy i płacze

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Wielki sukces rządu PiS w Brukseli! Opozycja poniosła klęskę

Doda przerwała milczenie w sprawie filmu Latkowskiego! Mocne

Misiewicz już tak nie wygląda! Metamorfoza roku

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →