Oskarżenie dla Dominiki Tajner. Wiśniewski również jest zamieszany?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Tajner ma problem ze skok Wołomin? Czy Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) jest również zamieszany w cały proceder? Dziś nie ulega wątpliwości,  że była żona gwiazdora polskiej muzyki popularnej oraz córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ma bardzo poważne problemy. Do całej sprawy zdążył się już odnieść rzecznik prokuratury, który ujawnił opinii publicznej bardzo zaskakujące informacje. Czy w takiej sytuacji domniemanie niewinności Dominiki Tajner w dalszym ciągu ma sens? Zarzuty na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo poważne!

Dominika Tajner i Skok Wołomin

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Menadżerka gwiazd  – Dominika Tajner i lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski wzięli rozwód pod koniec września. Ich związek trwał siedem lat i wielokrotnie napotykał na swojej drodze wiele przeszkód i problemów. Jednym z najważniejszych były problemy finansowe Michała,  który w 2018 roku ogłosił upadłość. Dziś nie jest żadną tajemnicą,  że piosenkarz w 2002 roku zaciągnął wysokie zobowiązanie finansowe w SKOK Wołomin.  Czy ta sytuacja ma powiązanie z problemami byłej żony Wiśniewskiego? Co na temat sprawy powiedział rzecznik prokuratury?

Dominika Tajner ma problem ze skok Wołomin? Czy Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) jest również zamieszany w cały proceder?
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– W czwartek w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin zostały postawione celebrytce – Dominice Tajner – zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych – powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. Dominika Tajner nie przyznała się do zarzucanych czynów. „Odmówiła też składania wyjaśnień” – dodał prokurator w rozmowie z PAP. Na dodatek według śledczych Dominika Tajner: „ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów”.

Nie ulega wątpliwości,  że sprawa jest bardzo poważna. Dominika Tajner według prokuratury miała przedstawić fałszywe informacje dotyczące uzyskiwanych przez nią przychodów. Za tego typu czym grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Kwota, o którą chodzi ma wynosić około milion złotych. W sieci pojawiają się również pytania na temat ewentualnego związku ze sprawą Michała Wiśniewskiego. Znany piosenkarz prawie 20 lat temu również zaciągnął w SKOK Wołomin pokaźnej wielkości kredyt na wykup i remont nieruchomości.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!
Wojewódzki szydzi z Biedronia! Nie miał dla niego litości
Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →