Tina Turner ogłosiła koniec kariery. Ma poważne problemy

Tina Turner zapowiedziała koniec swojej kariery, jej fani są załamani. Twórczość Tiny Turner znana jest i doceniana na całym świecie.

Czytaj też: Alojzy Łysko nie żyje. Zmarł w wieku 85 lat

Tina Turner ma 81 lat, swój koniec kariery postanowiła zwieńczyć filmem dokumentalnym, który zostanie wyemitowany między innymi na platformie HBO.

Artystka światowej sławy zdecydowała o zakończeniu kariery ze względów zdrowotnych. Niedawno przeszła nowotwór złośliwy jelita. Z powodu niewydolności nerek w 2017 roku przeszła przeszczep.

Tina Turner ogłosiła koniec kariery

W 2018 musiała zmierzyć się ze śmiercią swojego syna, który popełnił samobójstwo we własnym domu. Zastrzelił się.

Mąż Tiny, Edwin Bach, stwierdził, że ten film dokumentalny to idealna klamra, podsumowanie i zamknięcie tego co dotychczas. W ten właśnie sposób Tina Turner postanowiła pożegnać się z fanami i ogłosić koniec swoje kariery.

Zobacz także: Warszawa: Śmierć po szczepionce na COVID-19

„To jedyny sposób na to, by opowiedzieć moją historię. Jestem podekscytowana tym, że mogę podzielić się z wami zwiastunem filmu, który będzie niepowtarzalną okazją do tego, żebyście mogli uzyskać wcześniej niedostępny wgląd w moje życie” – napisała na Twitterze Tina Turner.

Źródło: Twitter

Polecamy również:

Himalaje: Lodowiec pękł i rozsadził tamę. Mnóstwo ofiar

Ireneusz Raś jednym wywiadem pogrążył właśnie PO i Strajk Kobiet. Co tu się stało?

Owsiak zaatakowany przez Spurek. Co za obłęd!

Pomagał zanim pojawił się Owsiak i WOŚP. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →