Tomasz Kammel zarabia więcej niż prezes TVP? Wiemy ile

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zarobki i to ile zarabia Tomasz Kammel (prowadzący „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” w TVP), z pewnością ciekawią tysiące fanów i widzów telewizji publicznej. Z informacji medialnych wynika, że Kammel zarabia nawet więcej niż sam prezes TVP, Jacek Kurski. Trzeba przyznać, że prowadzący najbardziej popularnych programów rozrywkowych potrafi się ustawić. W gruncie rzeczy nie ma w tym nic dziwnego. Tomasz Kammel od lat uchodzi za jednego z najlepszych prezenterów na polskim rynku medialnym.

Zarobki prezentera TVP

Tomasz Kammel to przede wszystkim prowadzący „The Voice of Poland”, a także „The Voice Kids” w TVP. Kammel dla milionów Polaków to już ikona TVP. W państwowej telewizji prezenter występuje od 1997 roku, a więc już grubo ponad dwadzieścia lat! W tym czasie zyskał popularność prowadząc takie programy telewizyjne jak choćby „Randka w ciemno”, a także „Teleexpress”. Przez ostatni czas Kammela mogliśmy spotkać między innymi w programach „The Voice of Poland„, „The Voice Kids”, „The Voice Senior” oraz również w „Dance Dance Dance”, a także „Kocham Cię Polsko”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zarobki i to ile zarabia Tomasz Kammel

Dziś dziennik Super Express podał informacje, która poważnie mogła zaskoczyć widzów TVP. Wynika z niej, że Tomasz Kammel dosłownie w trzydzieści minut zarobił więcej niż prezes TVP – Jacek Kurski w miesiąc. Jak do tego doszło? Okazało się, że Kammel dostał propozycję poprowadzenia imprezy polonijnej instytucji finansowej, która według doniesień „Super Expressu”, miała mu za to słono zapłacić. Kwota, o której mowa miała wynosić aż 40 tysięcy złotych. Prezenter na dodatek na imprezie wystąpił tylko przez 30 minut! Tak powinno robić się interesy. Dla porównania Jacek Kurski przez miesiąc zarabia około 37 tysięcy złotych brutto.

Czytaj też: Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tomasz Kammel to przede wszystkim polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, producent, scenarzysta, trener i aktor. Z wykształcenia jest magistrem germanistyki. Będąc studentem, prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM. Po kilku latach przeprowadził się do Warszawy, gdzie pracował w Radiu Wawa. Od 1997 roku jest związany z TVP, gdzie prowadził takie programy rozrywkowe i informacyjne jak chociażby „Randka w ciemno” oraz „Teleexpress”.

Zarobki i to ile zarabia Tomasz Kammel (prowadzący The Voice of Poland i The Voice Kids w TVP), z pewnością ciekawią tysiące...
Tomasz Kammel/ screen YouTube

ZOBACZ TAKŻE:

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów zdjęciem na Insta

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Świat nauki wstrzymał oddech: wynaleziono lek na raka?

Niesamowite! Takiej pary w „TzG” nikt się nie spodziewał

Tak powstają frytki w McDonalds! Gdy to zobaczysz – już więcej nie zjesz (wideo)

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →