Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! Zobacz wideo. Do sieci trafiło nagranie wykonane przez obywatela Francji. Stało się ono hitem z jednego powodu  – Francuz bardzo podziwiał to, co go spotkało w naszym kraju. Podkreślił także, że we Francji jest to już przeszłość.

Francuz pokazał nagranie z Polski

Od kilku lat obserwujemy Francję oraz podnosząca się tam wciąż temperaturę w społeczeństwie. Wszyscy pamiętamy bardzo burzliwe protesty żółtych kamizelek oraz liczne filmy wyciekające do internetu, ukazujące w jak brutalny sposób służby radzą sobie z tłumieniem rozruchów. Podobnie z poczuciem bezpieczeństwa Francuzów. Dane opublikowane przez władze Francji jasno wskazały znaczny wzrost przestępstw. Nie dziwi więc fakt, że obywatel kraju znanego z wieży Eiffela tak mocno zachwycił się tym co zobaczył w Polsce.

— Czysto, cywilizowanie, bezpiecznie — dla Francji to już przeszłość — czytamy pod wpisem dziennikarza.

Mężczyzna podkreślił, że we Francji było kiedyś podobnie, lecz miało to miejsce prawie 60 lat temu!

— Metro w Warszawie w godzinach szczytu: czysto, cywilizowanie, bezpiecznie, spokojnie. Jak zresztą w całej Polsce. I Francji… z lat 60. — pisał Edery na portalu społecznościowym.

Wideo to hit internetu

Pod wpisem obywatela Francji rozpoczęła się dyskusja internautów.

— Różnica dla kobiet (które nie ośmielają się nosić niczego „krótkiego” we Francji) jest absolutnie niezwykła — czytamy pod nagraniem.

— Latem kobiety mogą chodzić w najlżejszych sukienkach, nie narażając się na gwizdy. A gdyby tak się stało, nikt nie pozostałby obojętny i ktoś by interweniowałby. Wykształcona i cywilizowana populacja, jak niegdyś Francja — pada kolejny komentarz.

Czytaj też: Skandal na gali Oscarów – Kinga Rusin nie wytrzymała. Ostry komentarz

— Kiedy widzimy stan Paryża i Francji, po ponad 40 latach niezdolności, tchórzostwa i rozluźnienia polityków, którzy odnieśli sukces we władzy, możemy tylko płakać lub być źli — analizuje inny internauta.

Źródło: ProPolski

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje kolacja z Magdą Gessler? Aukcja zakończona – za to możesz mieć dobre auto

Piękne słowa Andrzeja Dudy. Historyczne przemówienie

Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

CZYTAJ TAKŻE

Lubnauer ośmieszona u Mazurka. Poszło o aborcję

Kurdej Szatan ogłosiła cudowną nowinę. Będzie mamą!

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! Zobacz wideo. Do sieci trafiło nagranie wykonane przez obywatela Francji. Stało się ono hitem
Zrzut ekranu/ Francuz pokazał nagranie z polski

,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →