Niesamowite! Takiej pary w „TzG” nikt się nie spodziewał

Znamy już wszystkie pary, które zatańczą w kolejnej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Producenci przygotowali dla fanów wiele zaskakujących atrakcji, ale jedną z największych jest to, że po raz pierwszy w historii parę na parkiecie stworzy para, która jest razem także w życiu codziennym. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali program „Love Island” i teraz powalczą o zwycięstwo w kolejnej edycji show „Taniec z gwiazdami”, którego premiera nastąpi 6 marca. Czy Mikołaj i Sylwia podbiją TzG?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska dali się poznać widzom jako uczestnicy i zwycięzcy programu stacji Polsat „Love Island. Wyspa miłości”. Teraz Mikołaj i Sylwia mają szansę na stałe zagościć w świadomości telewidzów, bowiem wezmą udział w tanecznym show „Taniec z gwiazdami”. To pierwszy w historii programu przypadek, gdy para na parkiecie będzie jednocześnie parą w życiu, bo do tej pory producenci programu „Taniec z gwiazdami” rozdzielali pary. Tak było z Barbarą Kurdej-Szatan i Rafałem Szatanem, którzy brali udział w poprzedniej edycji, ale nie tańczyli wspólnie.

Można pomyśleć, że Mikołaj i Sylwia nie mają szans w TzG, ale to tylko pozory. Sylwia jest bowiem tancerką i trenerką tańca, a Mikołaj – tenisistą, który ma na koncie wiele zwycięstw.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska są parą w życiu i na parkiecie

Mikołaj jędruszczak i sylwia madeńska zatańczą w show "Taniec z gwiazdami" (premiera TzG 6 III), ale choć są parą, to czy starczy im pary na parkiecie?
fot.: Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, screen/ Instagram

Mikołaj nigdy wcześniej nie tańczył, ale zdaniem jego partnerki nie jest to problem, bowiem dzięki temu nie ma złych nawyków.

Czytaj też: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Czy parze uda się dogadać na parkiecie tak, jak dogaduje się w prawdziwym życiu? Tego dowiemy się oglądając program „Taniec z gwiazdami”, którego premiera już 6 marca 2020 roku.

źródło: Interia

POLECAMY:

Roznerski wziął ślub? Tym zdjęciem zdradził tajemnicę

Radek Majdan się wygadał. Zdradził szczegóły porodu syna

Co łączy Kurskiego i Muchę? Plotki okazały się prawdą

Agnieszka Woźniak-Starak dodała bardzo prywatne zdjęcie – „Kocham”

Gessler oszukała wszystkich! Jedna z fanek ujawniła kłamstwo gwiazdy

, , ,