Viki Gabor nigdy tego nie zapomni! Kukulska skomentowała jej śpiewanie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młode gwiazdy piosenki takie jak Viki Gabor, czy Roksana Węgiel zyskują coraz większą popularność, zawdzięczają to głównie sukcesowi w konkursie piosenki „Eurowizja Junior”, zyskują kolejne tysiące fanów także na portalach społecznościowych, między innymi na Instagram, teraz o komentarz na ich temat pokusiła się nawet Natalia Kukulska.

TO JEST NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani wstrzymali oddech! Michał Szpak potwierdził sensacyjną nowinę
  2. Polska zostanie wyrzucona z UE? Niepokojący komentarz
  3. Kończy się czas! Gwiazda „The Voice” umiera. Błaga o pomoc

Natalia Kukulska zdecydowała się na komentarz odnośnie postępu kar młodych wokalistek takich jak Viki Gabor, czy Roksana Węgiel. Znana piosenkarka widzi pewne podobieństwa, w tym, że ona także zaczynała swoją karierę w bardzo młodym wieku. Kukulska twierdzi, że jeżeli jest to marzenie samego dziecka, a nie rodziców to nie ma w tym nic złego, wręcz może to tylko pomóc w późniejszym rozwoju młodego wokalisty.

Czytaj też: Wiśniewski przeszedł poważną operację! W każdej chwili może stać się kaleką

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Warto zaznaczyć, że zarówno Viki Gabor, jak i Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięczają sukcesom zarówno w polskiej edycji programy „The Voice Kids”, jak i „Eurowizja Junior”. Obie dziewczynki zwyciężyły w obu programach rok po roku.

Kukulska komentuje talent Viki Gabor

Natalia Kukulska zaznaczyła, że gdy ona byłą mała piosenka dziecięca byłą praktycznie nie obecna w show biznesie. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, dlatego młode gwiazdy mają łatwiejszą drogę do rozpoznawalności, co widać chociażby po profilach Instagram Viki Gabor i Roksany Węgiel. Kukulska dodaje także, że słychać u młodych wokalistek dojrzałość, na którą ona musiała pracować kilka lat.

Zobacz również: Potworny cios! Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Kiedy ja zaczynałam jako dziecko, to piosenki dziecięcej nie było aż tak dużo, bo to były początki. Ale później to się rozhulało i lata 80. to był rozkwit w tej dziedzinie. Teraz dziecięcych talentów też jest bardzo dużo. Poza tym teraz dzieci szybciej zaczynają śpiewać dojrzale, to słychać. Chociażby Viki Gabor, przecież też jest nastolatką, a śpiewa po prostu już jak stara wyga”

– wyznała Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska pochwaliła Viki Gabor i Roksana Węgiel, młode artystki wygrały konkurs "Eurowizja Junior" rok po roku, są popularne także na Instagram.
Fot. Viki Gabor, Natalia Kukulska, screen/ YouTube

źródło: Pikio

Polecamy:

Królikowski walczy o życie. Była nadzieja na wyzdrowienie

Hołownia straszy Polaków. Totalny odlot kandydata na prezydenta

Biedroń nie ma wątpliwości. Już zna wyniki wyborów?

Mieszkowski odleciał w TVP. Oto co stwierdził o PRL

Kwiatkowski podszedł nagle do dziewczyny w „The Voice Kids”. Gdy pokazał jej zdjęcie w telefonie – zamarła

/ Natalia Kukulska, Eurowizja

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →