Słynna para oddała adoptowane dziecko! Świat w szoku

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Świat w szoku po tym jak Youtuberzy oddali wcześniej adoptowane dziecko, Influencerzy Myka i James Stauffer nie poradzili sobie z chłopcem imieniem Huxley. Wiadomo, że cierpiał on na autyzm. Po tym jak wyszło na jaw, że zdecydowali się zwrócić chłopczyka, wylała się na nich fala hejtu. Nagrali specjalny film, w którym starali się wytłumaczyć powody swojej szokującej decyzji.

Do nagrania filmu na Youtube zmusili ich fani, którzy zauważyli, że na nagraniach brakuje ich adoptowanego synka Huxleya. Byli tak mocno dociekliwi, że w końcu influencerzy nie mieli innego wyjścia. Nagrali poruszające wideo podczas którego starają się wyjaśnić jak do tego doszło.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Myka i James adoptowali autystycznego chłopca

Zacznijmy od początku, Youtuberzy Myka i James Stauffer zdecydowali się na założenie bardzo osobistego vloga opowiadającego o ich codziennym życiu. Ich popularność sięgnęła szczytów po tym jak w 2016 roku oznajmili światu, że chcą adoptować autystycznego chińskiego chłopca – Huxleya.

Influencerzy nagrywali szczegółowo cały proces adopcyjny i… prosili o wsparcie finansowe, którego szczególnie w tamtym okresie nie brakło od widzów popierających ich wielkoduszne postępowanie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Jackowski musiał usunąć to nagranie, bo mówiło zbyt wiele. Wytłumaczył dlaczego

Tuż po zakończonej adopcji para wciąż nagrywała filmy z małym Huxleyem oraz zasypywała media społecznościowe jego zdjęciami. Nic nie wskazywało na to, aby miało wydarzyć się coś strasznego. Tym bardziej sądząc po przekazie płynącym od Youtuberów ich życie wydawało się sielanką. Prawda jednakże była zupełnie inna.

Youtuberzy oddali dziecko, internauci im tego nie darowali

Świat w szoku po tym jak Youtuberzy oddali wcześniej adoptowane dziecko, Influencerzy Myka i James Stauffer nie poradzili sobie z chłopcem imieniem Huxley
Fot: Huxley, dziecko które oddali influencerzy Myka i James Stauffer

Po tym jak internauci przycisnęli ich i zażądali wytłumaczeń odnośnie braku chłopca… Okazało się najgorsze. Para oznajmiła, że oddała dziecko, a powód decyzji wytłumaczyli „problemami behawioralnymi Huxleya, które sprawiły, że życie stało się zbyt trudne dla rodziny”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Co najlepsze w tym wszystkim? Para która wcześniej pokazywała najmniejszy zakamarek swojego prywatnego życia i zaprosiła do niego miliony widzów teraz…. prosi o uszanowanie ich życia prywatnego.

Zobacz również: Wojewódzki bezczelnie o 500 plus! Obraził PiS i miliony Polaków

Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki. Zarzucają parze, że potraktowała chłopca jednak jak zabawkę. Inni poszli o krok dalej twierdząc ponadto, że od początku to był plan na zarobienie pieniędzy. Tylko nieliczni odezwali się z głosem poparcia wyrażając zrozumienie dla decyzji Staufferów.

A państwo jak sądzą?

Youtuberzy, Myka i James Stauffer oddali adoptowane dziecko

Źródło: YouTube

Polecamy także:

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →