Awantura w „The Voice of Poland”! Ostre słowa

12 października, muzyczne show TVP2 „The Voice of Poland” wkroczy w najbardziej ekscytującą fazę, bowiem zaczynają się Bitwy. Członkowie drużyn prowadzonych przez takie gwiazdy polskiej estrady, jak Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek czy Baron i Tomson z zespołu Afromental, zetrą się dziś na muzycznym ringu w walce o najlepszy głos Polski.

Jak udowodniło poprzednich 9 edycji show, ten etap programu zawsze dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji, bo wiążą się z nim nie tylko niesamowite wykonania, jakie możemy zobaczyć i usłyszeć, ale także z napięciem towarzyszącemu chwili, w której zapada – niełatwa często decyzja – o tym, kto zostaje w programie, a kto musi się z nim pożegnać.

Czytaj też: Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli

Gdy dojdzie do tego jeszcze możliwość „ukradzenia” zawodnika innej drużyny, tworzy się wybuchowa mieszanka, której nie może dorównać większość innych programów emitowanych w telewizji.

12 października „The Voice of Poland” wchodzi w nowy etap

"The Voice of Poland" (12 października, TVP2) wkracza w nowy etap. Michał Szpak, Margaret, Kamil Bednarek i Baron i Tomson poprowadzą swe drużyny w Bitwach.
fot.: Baron i Tomson, Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek, screen/Instagram

W odcinku „The Voice of Poland”, który TVP2 wyemituje dziś, 12 października, w szranki staną zawodnicy reprezentujący drużyny, którym szefują Kamil Bednarek, Baron i Tomson, Michał Szpak i Margaret. Walczyć będą między sobą pary członków tej samej drużyny, ale tylko jedna osoba z każdego duetu przejdzie dalej. Druga pożegna się z programem, o ile nie zostanie… ukradziona.

Czytaj też: Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!

W poprzednich edycjach trenerzy mieli możliwość podbierania sobie zawodników, ale ograniczona ona była do 3 razy w ciągu trwania etapu Bitew. W tej edycji zasady zostały zmienione. Teraz trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników bez żadnych ograniczeń, więc zmiana ta spowoduje, że aż do końca Bitew nie będziemy znali uczestników, którzy zawalczą o miejsce w etapie Nokaut.

Czy ta zmiana jeszcze bardziej podgrzeje emocje kipiące na ekranie? Jak trenerzy wykorzystają nową możliwość daną im przez producentów z TVP2? O tym przekonamy się już dziś, 12 października, oglądając „The Voice of Poland”.

źródło: Instagram, Facebook

POLECAMY:

Najgorsze Kuchenne Rewolucje! Tak źle jeszcze nie było
Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak mama
Szokujące wyznanie Mariny! Ludzie nie mieli litości
Barbara Kurdej Szatan znowu baluje! Czy aby nie przesadza?
Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!

, , , , , ,