Najgorsze Kuchenne Rewolucje! Tak źle jeszcze nie było

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje,  która ostatnio odwiedziła Łódź za sprawą restauracji Galancie (Mammy Food). Knajpa od bardzo dawna wzmaga się z problemami finansowymi. Na dodatek dedykowana klientela raczej nie zagląda do łódzkiego lokalu. Powodem ma być mało przyciągający wystrój miejsca. W takiej sytuacji właściciele postanowili zgłosić się o pomoc do Magdy Gessler. Czy znana restauratorka pomogła parze restauratorów?

Czytaj też: Bezbarwna Cichopek i wycofany Hakiel. Czar prysł?

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje,  która ostatnio odwiedziła Łódź

Magda Gessler to znana Polska restauratorka,  która jest znana przede wszystkim z prowadzenia kultowego programu Kuchenne Rewolucje. Formuła show jest bardzo prosta,  a dokładniej polega na udzielaniu pomocy lokalom gastronomicznym,  które znajdują się w potrzebie. Program jest emitowany od 2010 roku, a jego prowadzącą od samego początku jest Magda Gessler.

Czytaj też: Koszmar Weroniki Rosati. Aktorka jest na granicy wytrzymałości!

Magda Gessler to gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje,  która ostatnio odwiedziła Łódź za sprawą restauracji Galancie (Mammy Food).
Magda Gessler/ screen YouTube

Aktualnie w najnowszym odcinku Magda Gessler odwiedziła Łódź,  a dokładniej lokal Galancie. Jest od stosunkowo od niedawna prowadzony przez małżeństwo Anny i Jakuba,  którzy założyli lokal,  aby w ten sposób zapomnieć o śmierci ich córki,  która niestety przegrała walkę z rakiem. Do pewnego czasu parze pomagała mama Jakuba,  która niegdyś prowadziła tego typu miejsca, lecz w wyniku rodzinnych nieporozumień ich drogi się rozeszły. Dziś z pomocą małżeństwu przybyła Magda Gessler,  lecz Anna i Jakub raczej pozytywnie tej interwencji nie zapamiętają.

Znana restauratorka od początku miała sporo zastrzeżeń do lokalu. W swoim znanym stylu wyrażała to w sposób bardzo bezpośredni.  Nie można mieć problemów z kanalizacją, bo tu śmierdzi kupą – stwierdziła gwiazda TVN. Na tym się jednak nie skończyło. Magda Gessler zmieniła nazwę lokalu na „Mammy Food” i wprowadziła szereg własnych poprawek do Łódzkiego interesu.

Restauratorka wróciła do „Mammy Food” po sześciu tygodniach,  aby dokonać rozpoznania sytuacji i przede wszystkim postępów. Niestety po ponad miesiącu od interwencji Magdy Gessler nic się w bistro nie zmieniło, a wręcz było jeszcze gorzej. W takiej sytuacji Magda Gessler ogłosiła,  że niestety nie może udzielić rekomendacji lokalowi z Łodzi.

Strasznie przykro, ale to miejsce jest smutne, bez radości, zimne, nieapetyczne. Sama Ania nie wygląda na szczęśliwą. Jeżeli ona się nie zmieni, nie widzę żadnej przyszłości – podsumowała rewolucję w Bistro Galancie Magda Gessler.


POLECAMY:

Doda ciężko chora. Nikt się nie spodziewał, że aż tak poważnie!
Szok! Zdradzamy pochodzenie Magdy Gessler!
Mucha i Wojewódzki znowu razem? Internet aż huczy!
Cichopek przeszła przez piekło! Po latach przerwała milczenie
Paulina naciska na Wiśniewskiego. Piosenkarz ma problem

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →