Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę! Nie uwierzycie że to ona

Udostępnij:

Julia Wieniawa i jej metamorfoza zaskoczyła fanów na portalu Instagram. Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL wstawiła zdjęcie, które w bardzo krótkim czasie zyskało olbrzymią popularność. Fani młodej aktorki nie mogą się oprzeć porównaniom młodej gwiazdy do takich sław jak choćby Emily Ratajkowski czy Weronika Rosati.

Kim jest Julia Wieniawa?

CZYTAJ TEŻ: Doda nago na Insta. Zasłania się tylko ręką

Julia Wieniawa to aktorka i początkowa piosenkarka. Młodą gwiazdę mogliśmy bliżej poznać przede wszystkim za sprawą serialu TVP — Rodzinka PL. To właśnie na planie tej telewizyjnej produkcji Julia zyskała największą sławę i rozpoznawalność. Dziś prócz gry w serialu telewizji publicznej Wieniawa występuje w licznych filmach. Jednym z nich jest produkcja autorstwa Patryka Vegi – „Kobiety Mafii”. Aktualnie aktorka bierze udział w nagraniach do serialu telewizji Polsat – „Zawsze warto”, którego premiera odbędzie się już tej jesieni. Na planie prócz Wieniawy pojawią się również Katarzyna Zielińska oraz Weronika Rosati.

Julia Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę na portalu instagram. Gwiazda serialu Rodzinka PL zaskakuje na insta. Nowa Emily Ratajkowski?
Julia Wieniawa i jej metamorfoza robią furorę na portalu Instagram. Gwiazda serialu Rodzinka PL zaskakuje na Insta. Nowa Emily Ratajkowski?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan w bardzo skąpej kreacji na Insta! Co za widok

Wieniawa: Metamorfoza. Aktorka na samym szczycie

Na tę chwilę Julia Wieniawa przeżywa szczyt swojej popularności. Z jednej strony ma już za sobą udany debiut wokalny. Jej debiutancki singiel pt. „Nie muszę” w serwisie YouTube obejrzało ponad 11 milionów internautów. Z drugiej zaś strony Julia coraz odważniej poszerza swoje horyzonty aktorskie, lecz okazuje się, że to nie jedyne talenty, którymi może się pochwalić młoda gwiazda.

View this post on Instagram

@viva_magazyn 📸 @stareoness

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia dziś zamieściła dziś zdjęcie z sesji zdjęciowej, które podbiło sieć. Fani nie ukrywali zachwytu z powodu zdjęcia, na którym młoda aktorka przypominała im bardzo modelkę Emily Ratajkowski oraz aktorkę Weronikę Rosati. Nie ulega wątpliwości, iż młoda artystka bez zbędnego trudu poradziłaby sobie w świecie modelingu. A jakie jest wasze zdanie na te temat?

POLECAMY:

Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział
Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz
Mucha pokazała się całkiem nago. Internauci nie dowierzają!
Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć
Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

, , ,