Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

Udostępnij:

Magda Gessler składa ofertę osobą, dla których praca nie musi być dobrze płatna? Tak ma wynikać z opinii internautów, którzy napotkali na jednym z portali ofertę pracy w warszawskiej restauracji „U Fukiera”, która należy do gwiazdy TVN i prowadzącej „Kuchenne Rewolucje”. Ich zdaniem proponowana stawka jest zbyt niska i przede wszystkim jest sprzeczna z hasłami, które w telewizji głosi restauratorka.

Magda Gessler i praca w jej restauracji nie dla wszystkich?

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN. Popularna restauratorka od 2010 roku prowadzi na antenie komercyjnej stacji program pt. „Kuchenne Rewolucje”. Formuła show polega przede wszystkim na ratowaniu restauracji i barów, które stoją na krawędzi bankructwa. Program jest prowadzony przez gwiazdę w bardzo ekscentryczny sposób, co dodatkowo wpływa na wielkość widowni. Niestety zdaniem internautów restauratorka nie do końca przestrzega reguł, których sama uczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Magda Gessler i praca w jej restauracji nie dla wszystkich? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szuka osoby na zmywak w "U Fukiera". Stawka zwala z nóg!
Magda Gessler i praca w jej restauracji nie dla wszystkich? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szuka osoby na zmywak w „U Fukiera”. Stawka zwala z nóg!

Magda Gessler prowadzi w Warszawie restauracje „U Fukiera”, która w stolicy ma opinię jednej z najlepszych. Lokal słynie również z całkiem wygórowanych cen i na ten przykład sam rosół to koszt około 25 zł, natomiast tradycyjny kotlet schabowy z dodatkami to koszt ponad 50 zł. Ceny z pewnością do najniższych nie należą, lecz czy ma to odbicie na wynagrodzeniach dla pracowników? Z informacji internautów wynika, że tak raczej nie jest.

CZYTAJ TEŻ: Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś

Na facebookowej grupie „Gastronomia Warszawska” znalazło się ogłoszenie o pracę w restauracji „U Fukiera”. Chodzi dokładniej o pracę na zmywaku. Stawkę, jaką proponuję za tą czynności restauracja wynosi 13 zł/h, lecz bez doprecyzowania czy jest to stawka brutto, czy netto. Internauci byli oburzeni ofertą, która ich zdaniem jest skrajnie niska pod względem wynagrodzenia. Nie brakowało przy tej okazji pytań o ewentualne zarobki kucharza.

„A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h?” – brzmi jeden z komentarzy.

A waszym zdaniem restauratorka powinna wystawić wyższą ofertę?

POLECAMY:

Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?
Serial Ranczo ma poważny problem! Fani załamani

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →