Wiktoria Gąsiewska stosuje botoks? To zdjęcie ujawniło prawdę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiktoria Gąsiewska wrzuca różne zdjęcia na Instagram, pod jednym z nich została posądzona o to, że powiększyła sobie usta i stosuje botoks, czy aktorka znana z serialu Rodzinka PL faktycznie przeszła jakieś operacje plastyczne?

Czytaj też: Tak wyglądała konwencja wyborcza Bosaka. Przecierali oczy ze zdumienia

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Z nieprzeciętną urodą jest tak, że choć z pewnością wiele ułatwia, to jednak nie zawsze jest błogosławieństwem, bowiem jej posiadacz musi co chwilę coś udowadniać innym ludziom.

Przekonała się o tym ostatnio Wiktoria Gąsiewska, która została posądzona przez fanów obserwujących jej profil w serwisie Instagram o to, że wstrzykuje sobie w usta botoks. Jak widać, niektórzy nie mogą wybaczyć gwieździe seriali „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” (TVP2) urody.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiktoria regularnie wrzuca na swój Instagram zdjęcia dokumentujące jej urodę. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest wyjątkowo ładna, co jeszcze podkreślają fotografie, ale nie zawsze spotyka się ona tylko z ciepłym przyjęciem fanów.

Czytaj także: Metamorfoza jaką przeszła Anna Mucha zadziwia. Spójrz na zdjęcia

Tak było ostatnio, gdy aktorka seriali „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” (TVP2) pochwaliła się najnowszymi zdjęciami. Fotografie to w zasadzie portrety, które z dużymi szczegółami pokazują twarz gwiazdy, ale fani oczywiście rzucili się na ten kąsek i zaczęli doszukiwać się niedoskonałości, wpadek oraz oznak manipulacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy Wiktoria Gąsiewska stosuje botoks?

Padły oskarżenia o stosowanie zbyt mocnego makijażu. Również o to, że gwiazda ma za długie brwi, a także, że dokonała korekty ust. Faktycznie, na zdjęciach widać, że Gąsiewska ma usta zaczerwienione i spuchnięte. Jednakże ale nie ma innych podstaw, by oskarżać ją, że wstrzyknęła sobie botoks.

Fani jednak mają to do siebie, że widzą to, co chcą widzieć, bo częścią bycia fanem jest to, że można sobie dowolnie krytykować gwiazdę, której się zazdrości – a przynajmniej tak zdają się sądzić niektórzy.

Zobacz też: Adam Małysz na kwarantannie: „Sytuacja jest poważna”

Czy Gąsiewska faktycznie stosuje botoks? Nie wiadomo. Wiadomo tylko, że jest piękną kobietą i że wiele osób zazdrości jej urody. Być może to jest właśnie źródło niepochlebnych plotek, które krążą na jej temat?

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka pl) wrzuca różne zdjęcia na Instagram, pod jednym z nich stwierdzono, że powiększyła sobie usta i stosuje botoks
Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka pl) wrzuca różne zdjęcia na Instagram, pod jednym z nich stwierdzono, że powiększyła sobie usta i stosuje botoks

źródło: Instagram

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Stan Zagrożenia Epidemiologicznego w Polsce: Co to oznacza?

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Tak wygląda kwarantanna we Włoszech. Nagranie podbija sieć

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →