Wiśniewski to bankrut! Ujawniono prawdę. To koniec

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski to oficjalnie bankrut. Jakiś czas temu lider Ich Troje ogłosił upadłość konsumencką. Teraz do sądu zgłaszają się podobno kolejni wierzyciele, Jakby problemów było mało Wiśniewski i jego żona Dominika Tajner biorą właśnie rozwód. Czy problemy finansowe muzyka mogą być jedną z przyczyn rozpadu związku?

Jak podaje dziennik „Fakt„, co chwilę do sądu, w którym złożono podanie o upadłość konsumencką Michała Wiśniewskiego, wpływają żądania zwrotu zadłużenia od kolejnych wierzycieli. Jak widać wyżej w wyniku tego dług rośnie w zastraszającym tempie. Dlatego pełnomocnik Wiśniewskiego uspokaja, mówiąc, że wszystko jest pod kontrolą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Gessler „popłynęła” w swoje urodziny. Wszystko dała na Insta

Wokalista Ich Troje ogłosił upadłość konsumencką rok temu, od tego momentu Michał Wiśniewski to bankrut. Od tego momentu całym majątkiem i nieruchomościami zajmuje się syndyk, dla wyjaśnienia, w pierwszej kolejności miały być uregulowane niespłacane kredyty bankowe.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski to bankrut! Co dalej z rozwodem?

Michał Wiśniewski to bankrut. Lider Ich Troje ogłosił upadłość. Do sądu zgłaszają się kolejni wierzyciele. Do tego Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód
Michał Wiśniewski, foto. screen/Youtube

Majątek Wiśniewskiego, szacowany na ok. 30 milionów złotych, stopniał w oczach, a wierzycieli przybywa. Upadek lidera Ich Troje był spowodowany nietrafionymi inwestycjami. Między innymi apartament w Tajlandii, czy imprezowy tryb życia oraz hazard spowodowały, że pieniędzy mu nie wystarczyło.

Lider Ich Troje kaja się po fakcie wyznając, że jest winien, ale jest tylko człowiekiem i to ułomnym, dlatego może popełniać błędy. Zarzuca też, że gdy pojawiły się pieniądze wokół niego znalazło się od razu wielu fałszywych przyjaciół i oszustów, którzy chcieli go tylko wykorzystać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Socha pokazała się nago pod prysznicem! Jeden szczegół wkurzył ludzi (FOTO)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak twierdzi pełnomocniczka Wiśniewskiego, trzeba sprawdzić zasadność każdego wniosku. Gdyż wielu próbuje podłączyć się bezpodstawnie do toczącej się sprawy, aby uzyskać coś dla siebie. Postępowanie trwa i odbywa się bez żadnych opóźnień. Wszystkie sprawy prowadzi syndyk upadłościowy i wywiązuje się, jak twierdzi mecenas Anna Bufnal, z tego znakomicie.

Na koniec dodać trzeba, że w życiu Wiśniewskiego doszły jeszcze inne zmiany. Dominika Tajner i wokalista biorą rozwód, w związku z tym zastanawiające jest, że ma to miejsce w momencie prowadzenia sprawy upadłościowej piosenkarza.

źródło: Interia.pl

POLECAMY:

50 letnia Wachowicz w samym bikini! Ludzie przecierali oczy
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Kuba Wojewódzki gejem? Znany raper ujawnił to publicznie!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →