Michał Wiśniewski wydał szokujące oświadczenie – to koniec Ich Troje?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski zakończyli współpracę w zespole Ich Troje? Na to wygląda. Buczkowska to półfinalistka The Voice of Poland w TVP, która po udziale w programie związała się z popularnym od ponad dwóch dekad zespołem Ich Troje. Dziś jednak pojawiły się spore wątpliwości na temat jej dalszej pracy wraz z Michałem Wiśniewskim i całą ekipą kapeli. Wiele do myślenia daję przede wszystkim niedawne oświadczenie Michała, który wprost poinformował sympatyków oraz fanów o roszadach w składzie Ich Troje. Czyżby miało to oznaczać odejście młodej wokalistki?

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski zakończyli współpracę w Ich Troje?

Agata Buczkowska to uczestniczka programu The Voice of Poland. Po występie w programie muzycznym stacji TVP z pewnością nie brakowało jej ofert współpracy. Jedną z nich była propozycja gry wraz z Michałem Wiśniewskim w zespole Ich Troje, który na rynku muzycznym znajduje się od ponad dwudziestu lat.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mimo wszystko w ostatnim czasie Agaty na koncertach zespołu u boku Michała Wiśniewskiego nie widać. Jej miejsce w ostatnim czasie zajęła była żona Michała, Anna Świątczak. Dużo do myślenia w całej sprawie dało także oświadczenie piosenkarza, z którego jasno wynika, że w zespole doszło do roszady kadrowej. Czy to oznacza, że już nie zobaczymy na scenie w zespole Ich Troje Agaty Buczkowskiej?

Czytaj też: Ceny paliwa za PO i PiS. Za kogo rządów było drożej?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oświadczenie Michała Wiśniewskiego

(…)Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania…

 czytamy w oświadczeniu Michała Wiśniewskiego.

Przez ostatnie lata wokalistki zespołu bardzo często się zmieniały. Duża ich część to również byłe partnerki oraz żony lidera zespołu, a więc Michała Wiśniewskiego. Jak do tej pory do sprawy zmiany wokalistki nie odniósł się ani Michał Wiśniewski, ani Agata Buczkowska. Oboje byli pytani o tę kwestię przez media. Michał sprawę przemilczał. Z kolei Agata odmówiła komentarza. Czyżby reakcja młodej piosenkarki świadczyła o tym, że coś jest na rzeczy?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski zakończyli współpracę w Ich Troje? Buczkowska to półfinalistka The Voice of Poland w TVP, czy  na dobre opuściła zespół?
Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski zakończyli współpracę w Ich Troje? Buczkowska to półfinalistka The Voice of Poland w TVP, czy na dobre opuściła zespół?

źródło: YouTube

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nikt nie wiedział kim jest ojciec Szpaka. Teraz już wszystko jasne

Roznerski skomentował śmierć Królikowskiego, po jego słowach rozpętało się piekło

Wałęsa oszalał? Wskazał winnego katastrofy w Smoleńsku

Ich małżeństwo nie było jak z bajki. Wyciekła cała prawda

Wiktoria Gąsiewska szokuje na Insta: Genialna metamorfoza

Rosja wydała oświadczenie ws rocznicy katastrofy smoleńskiej

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →