Nowe fakty ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokuratura komentuje

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wnuk Daniela Olbrychskiego, Kuba Olbrychski nie żyje – dziś ruszyło śledztwo w sprawie jego śmierci. Na ten moment wiadomo, że 28-latek miał bardzo poważne problemy psychiczne. Od lat miał cierpieć na schizofrenię, która wywołała u niego szereg uzależnień, to doprowadziło go na samo dno.

Dziś na temat zaginięcia i śmierci wnuka aktora wypowiedziała się warszawska prokuratura, która w tej sprawie rozpoczęła śledztwo. Wczoraj do tragedii odniósł się także brat Kuby Olbrychskiego, który przybliżył jego ostatnie problemy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Olbrychski nie żyje. 28-letni wnuk aktora Daniela Olbrychskiego został odnaleziony martwy w lesie. Z mężczyzną od pewnego czasu nikt nie miał kontaktu. Jakub od wielu lat miał bardzo poważne problemy natury psychicznej. Wnuk Daniela Olbrychskiego cierpiał na schizofrenię. Młody Olbrychski wielokrotnie był kierowany na terapię pod tym kątem, lecz żadnej ostatecznie nie ukończył. Za każdym razem na własne życzenie miał zrywać leczenie. Dziś prokuratura w Otwocku postanowiła rozpocząć śledztwo w sprawie jego tajemniczej śmierci.

Wnuk Daniela Olbrychskiego, Kuba Olbrychski nie żyje – dziś ruszyło śledztwo w sprawie śmierci 28-latka

Ciało znaleziono po południu 14 marca na terenie kompleksu leśnego, w powiecie otwockim, w okolicy drogi krajowej nr 50 z Kołbieli do Góry Kalwarii. Ciało znalazł mieszkaniec jednej z miejscowości, która przylegała do tego kompleksu i powiadomił policję. Początkowo zmarłego zakwalifikowano jako NN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– powiedział w rozmowie z Faktem Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Prokuratura w podwarszawskim Otwocku wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny. To kwalifikacja robocza, którą zawsze przyjmuje się przy tego typu sprawach. W ciągu najbliższych dni zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

– czytamy w komunikacie prokuratury.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do sprawy odniósł się również brat Kuby Olbrychskiego.

Jak nie psychozy, to depresja, apatia, rozkojarzenie. Relacje mieliśmy trudne, ciężko było się dogadać, ale zawsze w końcu udawało się znaleźć jakąś nić porozumienia. Mam nadzieję, że chociaż teraz ten rozgorączkowany umysł uwolnił się od strachu i odpoczywa.

Wnuk Daniela Olbrychskiego,  Kuba Olbrychski nie żyje - dziś ruszyło śledztwo w sprawie jego śmierci. Znamy nowe fakty w tej sprawie.
Wnuk Daniela Olbrychskiego, Kuba Olbrychski nie żyje – dziś ruszyło śledztwo w sprawie jego śmierci. Znamy nowe fakty w tej sprawie. / screen YouTube

Źródło: Alaluna

Polecamy także:

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

To może Cię również zainteresować:

Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Rozenek- Majdan szokuje: lekceważy koronawirus?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →