Owczarek Niemiecki pojawił się na komisariacie. Nie uwierzysz co się później stało

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa, przekonali się o tym policjanci gdy zagubiony pies odwiedził ich na komisariacie. Ten post szybko stał się hitem w sieci i skradł serca internautów.

Czytaj też: Koszmar El Dursi: została odizolowana od rodziny

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do niecodziennej sytuacji doszło w niewielkim mieście niemieckim. Owczarek niemiecki ni stąd ni zowąd znalazł się na komisariacie. Funkcjonariuszka nie wierzyła własnym oczom. Jednakże po chwili policjanci zareagowali i „przyjęli doniesienie” czworonoga. Zdjęcie, które zostało zrobione bardzo szybko stało się prawdziwym hitem w sieci.

Owczarek niemiecki: inteligentna rasa

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa. Wielozadaniowość powoduje, że są to psy używane do celów terapeutycznych, świetnie sprawdzają się w wojsku, straży pożarnej i policji. Również ze względu na niesamowite oddanie popularny „ONk” stał się ulubieńcem rodzin.

Policjanci przecierali oczy ze zdumienia gdy zobaczyli, że na ich komisariacie jest owczarek niemiecki, a dodatkowo jeszcze czegoś chce. O co chodziło psiakowi?

Owczarek niemiecki na komisariacie

Chwilę wcześniej owczarek niemiecki błąkał się po okolicy bez właściciela. Był wyraźnie roztrzęsiony, dlatego postanowił udać się na posterunek w poszukiwaniu pomocy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Niepokojące ustalenia lekarzy w sprawie koronawirusa

Przyjmująca niecodzienne zgłoszenie funkcjonariuszka miała początkowo problem aby ustalić z czym „petent” przyszedł na komisariat. Jednakże po chwili wszystko stało się jasne.

– Hej, czy możesz mi powiedzieć, gdzie mieszkam? – napisała w poście funkcjonariusza policji tłumacząc „słowa psa”

Okazało się bowiem, że ten przesłodki sierściuch zgubił swojego pana. Cela nie była dla niego najodpowiedniejszym miejscem, dlatego tez policjanci zdecydowali o przewiezieniu owczarka do schroniska. Stamtąd odebrał go jego ukochany pan.

– Jesteście świetni. Dziękuję, że rozjaśniliście mi dzień – ten i wiele podobnych komentarzy znajduje się pod postem.

A co wy na to?

He Du da, kannst Du mir sagen wo ich wohne? Verständigungsschwierigkeiten im Polizeirevier #Eppingen. Unsere Kollegin…

Opublikowany przez Polizei Heilbronn Środa, 11 grudnia 2019

Źródło: Lelum, Facebook

Polecamy także:

To już koniec Tańca z Gwiazdami. Decyzja zapadła

Wieniawa przerażona i zapłakana. Jej relacja również wstrząsnęła fanami

Duży wzrost ilości zakażonych w Polsce- nowe dane

To może Cię również zainteresować:

Wielka Brytania podjęła szokująca decyzję. Skończą jak Włochy?

Koronawirus: Dramatyczne orędzie Macrona: „Jesteśmy w stanie wojny”

Uwaga! W czasie epidemii państwo może zabrać ci auto

Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa, przekonali się o tym policjanci gdy zagubiony pies odwiedził ich na komisariacie
Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa, przekonali się o tym policjanci gdy zagubiony pies odwiedził ich na komisariacie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →