Miriam straciła rozum: „Zmniejszy się problem ze starzejącym społeczeństwem”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w Polsce. Miriam Shaded na swoim koncie Facebook umieściła wpis mówiący o koronawirusie, zaletach epidemii i starzejącym się społeczeństwie.

Shaded to działaczka społeczna oraz polityczna w Polsce. Jej rodzicami są Polka oraz Syryjczyk. Kobieta zasłynęła przede wszystkim ze swoich głośnych postulatów na temat wprowadzenia daleko idących obostrzeń dotyczących Islamu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kilka lat temu Shaded próbowała dostać się do Sejmu z ramienia partii Wolność. Ostatecznie jej ugrupowanie nie przekroczyło wymaganego progu wyborczego.

Miriam Shaded o koronawirusie

Koronawirus w Polsce wciąż się rozwija. Niestety do tej pory nie opracowano metody, która mogłaby zatrzymać jego transmisje. Tymczasem Miriam Shaded na swoim koncie Facebook umieściła wpis mówiący o koronawirusie, zaletach epidemii i starzejącym się społeczeństwie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Publikacja działaczki wywołała szereg kontrowersji. Nie brakuje opinii mówiących, że stawiane przez Shaded tezy są bardzo daleko idące i jak na razie nie mają żadnego naukowego uzasadnienia. Wygląda na to, że niedoszła poseł na sejm wywołała sporą burzę.

Wpis Shaded

Shaded w swoim wpisie postanowiła wymienić pewne plusy, które mogą wynikać z epidemii koronawirusa. Są nimi jej zdaniem ewentualny wzrost dzietności, zmniejszanie skali starzejących się społeczeństw oraz brak wypowiadania wojen przez państwa.

Pojawią się kwarantannodzieciątka (baby boom). Zmniejszy się problem związany ze starzejącym się społeczeństwem (podkreślam, że nie cieszy mnie ten fakt i odnosi się to bardziej do pkt 1). Państwa skoncentrowane na przeciwdziałaniu pandemii nie będą szły na wojnę, mając inne problemy na głowienapisała kontrowersyjna działaczka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W dalszej części Shaded napisała również, że koronawirus niesie ze sobą pewne konsekwencje. Jej zdaniem jest to możliwość odebrania ludziom możliwości płacenia gotówkową, zabranie im kart płatniczych, a następnie zastosowanie… wszczepionych w skórę chipów.

Będą przede wszystkim próbowali wprowadzić obrót bezgotówkowy. Jak wyeliminują gotówkę, to będą również próbowali karty płatnicze…
A jak pozbędą się i jednego i drugiego to każą nam wprowadzać chipy w ciało z uwagi na możliwość przenoszenie zarazków na innych formach płatności
stwierdziła Miriam Shaded.

Źródło: Facebook

Koronawirus w Polsce. Miriam Shaded na swoim koncie Facebook umieściła wpis mówiący o koronawirusie, zaletach epidemii i starzejącym się społeczeństwie
Koronawirus w Polsce. Miriam Shaded na swoim koncie Facebook umieściła wpis mówiący o koronawirusie, zaletach epidemii i starzejącym się społeczeństwie

Polecamy także:

To już koniec Tańca z Gwiazdami. Decyzja zapadła

Wieniawa przerażona i zapłakana. Jej relacja wstrząsnęła fanami

Duży wzrost ilości zakażonych w Polsce- nowe dane

To może Cię również zainteresować:

Wielka Brytania podjęła szokująca decyzję. Skończą jak Włochy?

Ruch wewnątrz kraju zostanie wyłączony? Rząd objaśnia szczegóły

Szumowski: W tym tygodniu 4-cyfrowa liczba osób zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →