Wojewódzki i jego nowe hobby. Ludzie nie mieli dla niego litości!

Kuba Wojewódzki ma wiele talentów, ale jego Insta co chwilę odkrywa przed fanami nowe. Bo na przykład, czy wiecie, że Król TVN to nie tylko radio i telewizja, ale także teatr? Prowadzący „Kuba Wojewódzki show” zagrał rolę w przedstawieniu „Zagraj to jeszcze raz, Sam” wystawianą przez warszawski „Teatr 6 piętro”. Na scenie towarzyszyli mu między innymi Daniel Olbrychski i Michał Żebrowski i Barbara Kurdej Szatan. Gwiazdor pochwalił się tym na swoim profilu na Instagramie, czym oczywiście wzbudził wesołość swoich fanów.

Król TVN to człowiek – orkiestra, bowiem ciężko zliczyć rodzaje przedsięwzięć, w jakich brał udział. Oprócz tego, że prowadzi profil na Insta, Kuba Wojewódzki produkował muzykę i sam grał na perkusji. Był reaktorem prowadzącym programy radiowe i showmanem telewizyjnym, gospodarzem kultowego „Kuba Wojewódzki show”, ale jego działalność nie ogranicza się tylko do mainstreamu.

Czytaj też: Wieniawa zalicza drastyczną wpadkę w sieci! Ludzie nie mają litości

Oto bowiem swoje podwoje otworzył dla niego „Teatr 6 piętro”, w którym zagrał rolę główna rolę Allana Felixa w sztuce „Zagraj to jeszcze raz, Sam” napisanej przez Woody’ego Allena. Na scenie towarzyszyli mu Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski, Barbara Kurdej Szatan, Magdalena Socha i inni wybitni aktorzy.

Kuba Wojewódzki pokazuje na Insta swoje nowe hobby

Wojewódzki pochwalił się na Insta, że odkrywa teatr. Król TVN zagrał w sztuce główną rolę, a towarzyszyła mu mi.in. Basia Kurdej Szatan i Daniel Olbrychski!
fot.: Kuba Wojewódzki, Michał Żebrowski, Daniel Olbrychski, Anna Cieślak, Małgorzata Socha, screen/ Instagram

Oczywiście Kuba Wojewódzki pochwalił się tym na Insta w charakterystyczny dla siebie sposób, wywołując salwy śmiechu fanów. Śmieszna mina, jaką zrobił Krol TVN oraz jego strój, przywołały na niektórym na myśl postać Wally’ego z serii książek dla dzieci „Gdzie jest Wally?”

Czytaj też: Jarosław Kaczyński w szpitalu. Znamy jego stan zdrowia!

Można się śmiać z Kuby, ale trzeba przyznać, że ma facet zapał do pracy i nie boi się próbować nowych rzeczy, bo komu z nas, będąc właścicielami takiej fortuny, chciałoby się chodzić na próby a potem ponad 200 razy grać to samo przed publicznością?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zdradził tajemnicę! Miał w młodości zostać…
Żenująca wpadka Kożuchowskiej! Ludzie zrównali ją z ziemią!
Cezary Pazura został skatowany?! Jego żona zabrała głos
Jackowski przepowiada przyszłość PiS-u! Czy nad Jarosławem zbierają się czarne chmury?!
Wendzikowska pokazuje piersi! Robi się naprawdę gorąco!
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , , , ,