Michał Wiśniewski oburzony. To co zrobił TVN nie mieści mu się w głowie!

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego nowa dziewczyna o imieniu Paulina ponownie na językach całej Polski. Chodzi dokładnie o propozycję, którą lider zespołu Ich Troje złożył redakcji programu „Dzień dobry TVN”. Wiśniewski jak co roku organizuje akcję „Wiśnia dzieciom „, która polega na zbieraniu datków, które następnie są przekazywane dzieciom z domów dziecka. W tym roku niestety doszło do skandalu. Wiśniewski chciał zaprosić do udziału TVN, lecz takiej reakcji komercyjnej stacji raczej się nie spodziewał.

Michał Wiśniewski i TVN

Michał Wiśniewski i jego nowa dziewczyna Paulina ponownie są obiektem dyskusji milionów Polaków. Chodzi dokładnie o propozycję, którą lider zespołu Ich Troje złożył redakcji programu „Dzień dobry TVN”. Michał co roku organizuje akcję „Wiśnia dzieciom”. Rok w rok uczestniczą w niej media, lecz tym razem miało zabraknąć w tym gronie stacji TVN. Niestety komercyjna telewizja ze szczytnego celu chciała zrobić tanią sensację i wykorzystać nowy związek Michała Wiśniewskiego i Pauliny. Piosenkarz poczuł się całą sytuacją mocno oburzony.

Michał Wiśniewski i  Paulina ponownie na językach. Chodzi dokładnie o propozycję,  którą lider Ich Troje złożył  "Dzień dobry TVN". "Wiśnia dzieciom" to...
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha wybuchła! Ma dość, padły mocne słowa!

A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też powiemy i pokażemy. – proponował liderowi Ich Troje pracownik TVN. Na to oczywiście Michał Wiśniewski się nie zgodził, a całą sytuację postanowił nagłośnić.

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza Paulina

Czytaj też: Szok! Wojewódzki był molestowany?!

Od 24 lat organizacji akcji „Wiśnia dzieciom” nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe „Dzień dobry TVN” i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i „Pytanie na śniadanie”. Dziękujemy – czytamy w poście Michała.

Tagi: Michał Wiśniewski, Paulina, TVN

POLECAMY TAKŻE:

Siwiec zaatakowana w sieci! Ludzie zarzucają jej…
Wendzikowska kusi kusym bikini. Widać niemal wszystko!
Anja Rubik kompletnie nago! Takiej fotografii jeszcze nie widzieliście!
Anna Lewandowska niemal zupełnie nago! Tak gorąco jeszcze nie było!
Doda i jej mama szczerze o relacjach. To, co wyznały mocno was zaskoczy!

, , , ,