Koniec Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego? Ujawniono kryzys

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podobno przechodzą kryzys, więc być może czeka nas nie wielki ślub, a wielkie rozstanie słynnej pary celebrytów. Gwiazdy poznały się na planie serialu stacji TVP2 „Rodzinka pl”, gdzie stworzyli parę na ekranie, ale telewizyjna fikcja szybko zamieniła się w rzeczywistość. Od tej pory para była nieodłączna i tworzyła udany duet, bowiem zgrali się do tego stopnia, że udało im się wspólnie wygrać taneczne show telewizji TVP2 „Dance, dance, dance”. Również ich konta prowadzone w serwisie Instagram co rusz utwierdzały fanów w poczuciu, że ich związek ma się dobrze.

Czytaj też: Kurdej Szatan zmieszana z błotem! Ludzie nie mieli dla niej litości!

Niestety, ostatnio pojawiły się pierwsze symptomy wskazujące na to, że para Gąsiewska – Zdrójkowski ma przed sobą nie ślub, ale rozstanie. Jak głosi plotka, celebryci pokłócili się na planie kolejnego odcinka serialu „Rodzinka pl” (TVP2), bowiem oprócz bycia partnerami w życiu, są także partnerami w pracy.

Czy parze Gąsiewska – Zdrójkowski pisane jest rozstanie, a nie ślub?

Gąsiewska i Zdrójkowski ("Rodzinka pl", "Dance, dance, dance" TVP2) wezmą ślub? Niekoniecznie, bowiem Instagram twierdzi, że para ma kryzys
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Informatorzy twierdzą, że w pewnym momencie Gąsiewska wpadła w histeryczny płacz i zanosiła się nim przez prawie godzinę. Dodatkowo młoda kobieta przestała obserwować Instagram swojego partnera, bo widać nie chce mieć z nim nic wspólnego. Czy można się zatem spodziewać się, że zamiast wziąć ślub, Gąsiewska i Zdrójkowski, rozstaną się z hukiem?

Czytaj też: Skandal z udziałem Viki Gabor! Czy TVP przesadziło tym razem?!

Byłaby to wielka szkoda, bowiem nie dalej jak w zeszłym miesiącu para, która jakiś czas temu wytańczyła zwycięstwo w show „Dance, dance, dance” ogłosiła swoje zaręczyny. Czyżby zatem miało się okazać, że Gąsiewska i Zdrójkowski nie są gotowi na ślub? Zarówno ona, jak i on milczą. Gąsiewska zapytana o to na portalu Instagram nie udzieliła odpowiedzi, natomiast Zdrójkowski zdawkowo uciął temat. Czy w tych plotkach jest prawda? Przekonamy się niebawem.

źródło: Instagram, Pudelek

POLECAMY:

Wojewódzki pokazał nagą wodziankę! Robi się gorąco!
Cejrowski ostro o Eurowizji! Nie przebierał w słowach!
Szok! Tomasz Kammel traci pracę w TVP!
Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce
Wielka tragedia! Nie żyje Janusz Dzięcioł z Big Brother!

, , , , ,