Martyniuk jako polityk? Podał kiedy będzie kandydował

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zenek Martyniuk to gwiazda filmu „Zenek” produkowanego przez TVP, niedawno został zapytany, czy widział by siebie jako polityk. Bez wątpienia ostatnio jego bliskie relacje z obozem rządzącym mogą na to wskazywać. Martyniuk uchodzi za prawdziwą gwiazdę rządowych mediów, co powoduje, że ma zarówno spore grono wrogów, jak również zwolenników. Na dodatek król polskiego Disco Polo powiedział, kiedy mógłby wejść do polityki. Kiedy nastąpi ten moment? Warto przypomnieć, że Zenek byłby pierwszym wokalistą Disco Polo, który spróbował by swoich sił w polityce.

Zenek Martyniuk to gwiazda filmu „Zenek” wyprodukowanego przez TVP. Niedawno Zenek Martyniuk został zapytany, czy widział by się jako polityk. Wokalista udzielił wywiadu, w którym był pytany między innymi o swoje ambicje polityczne. Przy tej okazji dziennikarka prowadząca wywiad zapytała wprost Martyniuka, czy nie czuje się narzędziem w rękach aktualnego obozu władzy. Piosenkarz odpowiedział, że 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ja się polityką nie interesuję. Pasuje mi tak, jak jest – odpowiedział Zenek Martyniuk i zaznaczył, że robi swoje. – Nie chcę zostać politykiem. No, chyba że pomyślę o tym na emeryturze

– dodał gwiazdor Disco Polo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zenek Martyniuk jako polityk?

W rozmowie padło również pytanie dotyczące benefisu polskiego Disco Polo w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Dziennikarka zapytała wprost piosenkarza o falę krytyki, która w olbrzymiej ilości wylała się na lidera grupy Akcent.

Skoro obejrzały go niemal cztery miliony widzów, to chyba nie było aż tak źle

– bronił się popularny piosenkarz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zenek pochwalił również prezesa TVP – Jacka Kurskiego. Stwierdził on, że cieszy się, że prezes telewizji publicznej znalazł miejsce w TVP na zabawę.

Kim jest Zenek Martyniuk?

Zenon Martyniuk to przede wszystkim polski muzyk i piosenkarz związany z gatunkiem Disco Polo. Od lat jest liderem i wokalistą zespołu Akcent. Urodził się w 23 czerwca 1969 roku na Podlasiu. Piosenkarz jest synem Teresy i Bazylego Martyniuków. Pochodzi z rodziny mieszanej wyznaniowo. Jego mama jest wyznania rzymskokatolickiego. Z kolei ojciec był wyznania prawosławnego. Do dziś wokalista uważa się za osobę głęboko wierzącą. W 2020 roku do kin wszedł film o jego życiorysie wyprodukowany przez TVP.

Czytaj też: Tragiczny wypadek Tesli! Raport potwierdził najgorsze

Zenek Martyniuk to gwiazda filmu "Zenek" w produkcji TVP. Niedawno Zenek Martyniuk został zapytany,  czy widział by się jako polityk.
Zenek/ screen YouTube

Polecamy także:

Nie żyje 15-letnia aktorka. Ta śmierć to wstrząs dla całego świata

Gdy to zobaczysz już nigdy nie kupisz wędliny. Przerażające fakty

Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →