Sensacja w „Rolnik szuka żony”! Manowska zachwycona

Udostępnij:

Adrian i Ilona to gwiazdy poprzedniej edycji programu Rolnik szuka żony, którego prowadzącą w TVP jest Marta Manowska. Bez wątpienia tych dwoje niespodziewanie wyrosło na faworytów poprzedniej edycji programu. Na początku raczej nikt się nie spodziewał, aby to właśnie Adrian ze wszystkich rolników dał sobie radę ze stworzeniem udanego związku. Dziś się jednak okazuje, że on i Ilona są w sobie bardzo mocno zakochani. Już w tym momencie pojawiają się pogłoski na temat ich ślubu. Czy jest na to szansa? Patrząc na ostatnie zdjęcia zakochanych można powiedzieć, że jak najbardziej.

Marta Manowska prowadzi od 2014 roku program Rolnik szuka żony. Przez ten czas poznała wielu uczestników programu, którzy od dawna szukali miłości swojego życia. Trzeba jednak z przykrością zaznaczyć, że nie wszystkim udział w programie przyniósł zamierzony rezultat. Mimo wszystko Manowska może się pochwalić kilkoma sukcesami w postaci ślubów i stałych związków.

Aktualnie po ostatniej edycji programu pretendentami do pobrania się są Ilona oraz Adrian. Para niedawno razem pojawiła się na weselu. Ilona przy tej okazji wyznała, że wcześniej nie lubiła tego typu zabaw, lecz od kiedy jest z Adrianem jej podejście radykalnie się odmieniło.

Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony (TVP) wezmą ślub?

Lubicie wesela? Ja się przyznam, że wcześniej niekoniecznie lubiłam, ale od kiedy jest Adrian wszystko mi się pozmieniało

– napisała pod fotografią Ilona z programu Rolnik szuka żony.

Fani są zachwyceni z powodu ich kwitnącego związku. Wyrazili to w komentarzach na Instagramie pod najnowszym zdjęciem Adriana oraz Ilony.

Super razem wyglądacie 🙂 dużo szczęścia i dużo miłości

Kochanie cudownie się na Was patrzy bije od Was miłość i szczęście trzymam kciuki aby trwało wiecznie

Świetna z was para ❤❤❤❤

Jaka ładna para 😘super 

– komentowali internauci.

Źródło: Instagram

Adrian i Ilona to gwiazdy poprzedniej edycji Rolnik szuka żony,  którego prowadzącą w TVP jest Marta Manowska. Czy szykuje się kolejny ślub w programie?
Adrian/ screen YouTube

Polecamy też:

Ten film podzieli Polaków. Szykuje się skandal roku

Ta śmierć wstrząsnęła Kurdej-Szatan. Wiadomość przyszła nagle

Na co zmarł Królikowski? Przyczyna była inna niż wszyscy myśleli

Kurdej-Szatan wyleciała przez Manowską? Mocne oskarżenia

Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział

Greta Thunberg zdemaskowana! Minutowy film ujawnił prawdę

loading...

, , ,