Ta śmierć wstrząsnęła Kurdej-Szatan. Wiadomość przyszła nagle

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan jest załamana, ona i Paweł Królikowski znali się znakomicie, jego śmierć wstrząsnęła nią do głębi. Dlatego aktorka zdecydowała się umieścić wpis na swoim profilu na portalu Instagram, słowa Kurdej-Szatan chwytają za serce.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła całym krajem, dlatego wiele znanych osobistości pragnęła pożegnać tego świetnego aktora. Momentalnie w mediach społecznościowych zaroiło się od pożegnań i wspominek o nim. Do tego grona dołączyła także Barbara Kurdej-Szatan, jej słowa chwytają za serce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie Pawła Królikowskiego, które podpisała rozdzierającym serce pożegnaniem. Widać po nim, że krótkie spotkanie na planie serialu „W rytmie serca”, gdzie Królikowski zdążył zagrać tylko przez chwilę, ojca postaci odgrywanej przez Kurdej-Szatan, wywarło na nią olbrzymi wpływ.

Śmierć Królikowskiego wytrząsnęła Barbarą Kurdej-Szatan

„Pawełku… będziemy tak bardzo tęsknić za Tobą. Za Twoją otwartością, serdecznością, dowcipem, uśmiechem. Rozmawiając z Pawłem, zawsze miałam wrażenie, że znamy się całe lata. Niezwykły człowiek, dobry, radosny, mądry, z mnóstwem pomysłów i ciekawych opowiadań i wspaniały ojciec i mąż, przykład do naśladowania. Do zobaczenia Pawełku gdzieś kiedyś. Zsyłaj nam z góry samą radość. Paweł Królikowski mój serialowy tato, dziękuję za wspólne chwile”

– napisała w komentarzu pod zdjęciem Barbara Kurdej-Szatan

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Na co zmarł Królikowski? Przyczyna była inna niż wszyscy myśleli

Momentalnie pod postem zaroiło się od setek komentarzy fanów, którzy także łączyli się w smutku w aktorką. Mimo, że minęło już kilka dni od jego śmierci, nadal wzbudza ona olbrzymie emocje i smutek w ludziach.

My możemy tylko złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom aktora, łączymy się z nimi w smutku po stracie.

Barbara Kurdej-Szatan jest załamana, ta śmierć nią wstrząsnęła, Paweł Królikowski był jej przyjacielem, jej wpis na portalu Instagram porusza do głębi.
Barbara Kurdej-Szatan jest załamana, ta śmierć nią wstrząsnęła, Paweł Królikowski był jej przyjacielem, jej wpis na portalu Instagram porusza do głębi. Screen/ YouTube

źródło: Pikio

Polecamy także:

Kurdej-Szatan wyleciała przez Manowską? Mocne oskarżenia

Łzy napływają do oczu. Królikowski nagrał film… Mało kto o nim wiedział

Greta Thunberg zdemaskowana! Minutowy film ujawnił prawdę

To może Cię również zainteresować:

Tarczyński dopadł Michnika. Naczelny GW zapamięta to długo

Aborcja na TikToku. Zadowolona pokazała zabieg, w sieci wrze

Gessler z biologiczną bzdurą roku. Radzi jak się chronić przed koronawirusem

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →