Szok! Anna i Jakub z „Rolnika” będą mieć dziecko?!

Anna i Jakub to gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka Żony, którzy już niedługo będą mieć wspólne dziecko? Jakub wbrew pozorom stał się jednym z najbardziej obserwowanych rolników w tej edycji programu. Rolnik długo marzył o tym, aby poznać kobietę swojego życia, założyć z nią rodzinę i mieć przede wszystkim potomka. Dziś się okazuje, że taki scenariusz już niedługo może zostać zrealizowany. Czyżby w najbliższym czasie Jakub miałby stać się ojcem? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Jakub i Anna z Rolnik szuka Żony TVP będą mieli dziecko?

Anna i Jakub to gwiazdy TVP i programu Rolnik szuka Żony,  którzy już niedługo będą mieć wspólne dziecko? Szokujące informację.
Anna i Jakub z Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

„Jakub jako esteta nigdy nie ukrywał, że zwraca uwagę na wygląd, ale najważniejsza jest dobra aura. Kobieta, której szuka powinna być szczera i otwarta, ale nie może pozwolić wejść sobie na głowę. Jakub chciałby, żeby dzieliła jego zacięcie podróżnicze i pogląd, że życie trzeba przeżyć jak najlepiej. Nie przeszkadzają mu też rozwód, dzieci z poprzednich związków czy papierosy. I choć nie zakochuje się łatwo, gotów jest otworzyć swoje serce” – tak Jakub został przedstawiony przez twórców Rolnik szuka Żony. Dziś się okazuje, że mężczyzna bardzo szybko może zostać ojcem.

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Anna to kobieta, która już w swoim życiu przeżyła wiele sercowych rozczarowań. Wielkopolanka udała się do show Marty Manowskiej przede wszystkim z nadzieją, że pozna swoją miłość życia, którą miałby być Jakub. Według doniesień mediów kobieta wprowadziła się już na stałe do domu Jakuba, lecz nie uczyniła tego sama! Okazuje się, że wraz z nią Jakub przyjął pod swój dach również jej syna – Jana, który jest wielkim fanem piłki nożnej i poznańskiego Lecha. Czyżby w takiej sytuacji spełniło się marzenie rolnika o zostaniu ojcem?

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

Czym jest Rolnik szuka Żony?

Rolnik szuka Żony to program rozrywkowy typu reality show, który jest emitowany od 2014 roku w TVP. Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Manowska znana również z programu Sanatorium Miłości. Program co tydzień w niedzielę po godzinie 21 ogląda miliony Polaków. W programie biorą udział rolnicy, którzy między innymi ze względu na wykonywany zawód nie spotkali jeszcze na swojej drodze życiowej miłości.

POLECAMY:

Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
, , ,
Bartosz Palędzki

Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>