Koszmarne wieści! Aktualny stan zdrowia Królikowskiego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski i jego (choroba) aktualny stan zdrowia niezmiernie interesuje przede wszystkim jego fanów i widzów serialu „Ranczo” (TVP). Popularny aktor przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Powodem takiej sytuacji miały był objawy neurologiczne. Aktor niedawno otwarcie przyznał się, że stan jego zdrowia był bardzo zły. Można otwarcie stwierdzić, że w ostatniej chwili zareagowała jego żona, która wraz z mężem udała się do Zgierza. To właśnie tam miejscowi lekarze zdiagnozowali u popularnego aktora bardzo poważne schorzenie.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Co on ze sobą zrobił?! Nowe zdjęcia Szpaka zgorszyły fanów
  2. Plotki potwierdzone. TVP przekazała informacje o Królikowskim
  3. Baron ujawnił prawdę o Mai Kapłon z The Voice! Wszystkich zatkało

Królikowski i jego aktualny stan zdrowia

Paweł Królikowski to przede wszystkim gwiazdor serialu „Ranczo” (TVP) oraz programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat. Niestety ostatnie pięć lat dla popularnego aktora były niezmiernie trudne. Królikowski przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Po zabiegu przez długi czas wydawało się, że wszystko jest w jak najlepszym stanie. Niestety problemy ze zdrowiem powróciły. Paweł Królikowski przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Dziś wiemy na jakim etapie leczenia jest aktualnie popularny artysta.

Czytaj też: Gwiazda muzyki popełniła samobójstwo. Wyskoczyła z 14 piętra. Przed śmiercią napisała list

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski trafił do szpitala przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia. Powodem całej sytuacji miały być przede wszystkim problemy aktora natury neurologicznej. Gwiazdor serialu „Ranczo” miał mianowicie skarżyć się na bardzo poważne bóle głowy. Dziś z relacji magazynu Super Express wynika, że Paweł Królikowski niedawno miał także przejść ponowny zabieg. Niestety w jego wyniku doszło do powikłań, a następnie również infekcji. Sytuacja jest aktualnie bardzo napięta.

Czytaj też: Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

Paweł Królikowski i jego choroba

Paweł Królikowski w 2015 roku cierpiał na częste i bardzo intensywne bóle głowy. Na początku wszelkie objawy miał bagatelizować. Do działania miała go skłonić żona, która była bardzo poważnie zaniepokojona stanem zdrowia męża. Ostatecznie gwiazdor serialu „Ranczo” (TVP) trafił do Zgierza, gdzie pomyślnie został poddany operacji.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Spotkałem przede wszystkim ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać”

– mówił aktor jesienią w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Paweł Królikowski i jego (choroba) aktualny stan zdrowia niezmiernie interesuje jego fanów i widzów serialu Ranczo (TVP).
Paweł Królikowski/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł

7 faktów o Czarnobylu, o których nie wiedziałeś

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Pokazali zdjęcie Meghan Markle. Wyciekła prawda o operacjach plastycznych

Słynna polska gwiazda zakażona koronawirusem? „Muszę być dobrej myśli”

Anna Mucha dodała zdjęcie topless. Trzymajcie się foteli

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →