Awantura w My Way. Górniak powiedziała co myśli!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak to gwiazda TVN i przede wszystkim takich programów telewizyjnych jak My Way, The Voice of Poland, The Voice Kids oraz Agent Gwiazd. Aktualnie znana wokalistka występuje w programie My Way, gdzie jej głównym zadaniem jest zdobycie upragnionego prawa jazdy. Cały etap niestety nie obył się bez nieuniknionych nieporozumień i kontrowersji. Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak to gwiazda przez duże „G”, lecz czy tym razem nie przesadziła? Instruktor jazdy dostał lekcję, którą zapamięta na bardzo długi czas.

Czytaj też: Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak to bez wątpienia wielka gwiazda polskiej muzyki popularnej. Jej kariera rozpoczęła się na całego w 1995 roku, kiedy to reprezentując Polskę na konkursie Eurowizji zajęła drugie miejsce. Jej sukcesu do dziś nie udało się przebić żadnemu innemu artyście z Polski. Dziś Edi jest jedną z ikon polskiego show biznesu. Oprócz kariery wokalnej jest również jurorem i gwiazdą takich programów rozrywkowych jak choćby The Voice of Poland, The Voice Kids oraz My Way w TVN. Nie ulega wątpliwości, że Edyta Górniak na brak ofert narzekać raczej nie może.

Czytaj też: Sławomir i Adrian podjęli decyzję. Doszło do skandalu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Edyta Górniak to gwiazda TVN i przede wszystkim takich programów telewizyjnych jak My Way, The Voice of Poland,  The Voice Kids oraz Agent Gwiazd.
Edyta Górniak/ screen YouTube

Aktualnie piosenkarka występuje w programie My Way, gdzie jej głównym zadaniem jest zdobycie upragnionego prawa jazdy. Niestety ta sztuka nie jest za bardzo prosta dla Edi, która ma już ma swoim koncie kilka większych mniejszych potknięć. Z kolei przed premierą najnowszego odcinku programu dowiadujemy się o małej scysji, która zaszła między gwiazdą, a jej instruktorem. Powodem całej sytuacji miało być zachowanie nauczyciela, który nie otworzył drzwi samochodu przed piosenkarką. Edi zachowanie instruktora podsumowała zapowiedzią, iż już wkrótce nauczy co kultury.

Kim jest Edyta Górniak?

Edyta Anna Górniak to przede wszystkim polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, reżyserka, aktorka musicalowa i osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV oraz Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych SAWP. Jej największym sukcesem scenicznym jest bez wątpienia zajęcie drugiego miejsca w konkursie Eurowizji w 1995 roku. Prywatnie była związana w latach 2005-2010 z Dariuszem Krupą, z którym ma syna Allana.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Kuba Wojewódzki zaatakowany przez fanów. Byli dla niego bezlitośni!
Doda dodała film podczas seksu. Fani zniesmaczeni
Manowska kusi na Insta! W odważnej sesji pokazała zdecydowanie za dużo!
Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!
Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →