El Dursi zdradziła sekret pracy w TVN. To istny koszmar

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu „Top Model” w TVN, zdobyła się na wyznanie i opowiedziała jak wyglądała praca przy „Hotel Paradise” na Bali.

Czytaj też: Szokująca decyzja rządu! Nikt się tego nie spodziewał

Modelka zdobyła sławę i sympatię widzów podczas kręcenia słynnego już programu TVN, „Top Model”. Pomimo tego, iż nie dostała się nawet do finału, wszędzie głośno mówi się o tym, że to własnie ona została największą wygraną tej edycji.

Krótko po zakończeniu kolejnej edycji programu o modelingu, Klaudi El Dursi została złożona propozycja poprowadzenia „Hotel Paradise”. Niewiele się zastanawiając zgodziła się.

Wszystkie odcinki kręcone były na Bali. Zdawać by się mogło, że nie ma chyba lepszych warunków do pracy. Jednakże nic bardziej mylnego! Wysoka temperatura, wiatr, wysoka wilgotnośc, skutecznie utrudniały pracę całej ekipie uwijającej się przy produkcji.

Klaudia El Dursi zdobyła się na wyznanie

Producent niejednokrotnie wspominał o „katorżniczej” pracy, również o tym że zdarzały się na planie nawet omdlenia.

Podobnie wspomina realizację show, Klaudia El Dursi.

Czytaj również: Dostałeś takiego SMS-a? Natychmiast usuń bo stracisz pieniądze

„Wszystko sprawiało trudność, dlatego że włosy absolutnie się nie trzymają, fryzura wyglądała dobrze tylko przez 10 minut, makijaż spływał, były ogromne mokre plamy na sukienkach. Wydawać może się to błahe, bo to rajska wyspa, rajska pogoda, ale sprawiało nam to dużo trudu”

– wyznała Klaudia El Dursi w rozmowie z „Plejadą”. 

Prócz problemów związanych z aurą, modelka napotkała te których najmniej się spodziewała. Zwyczajnie zjadł ją stres. Miała problemy z dykcją, była zdenerwowana, stres momentami przejmował nad nią kontrolę. Ostatecznie jednak zawsze wychodziła obronna ręką.

A jak wy oceniacie Klaudię jaka prowadzącą program „Hotel Paradise”?

Klaudia El Dursi, uczestniczka programu "Top Model" w TVN, zdobyła się na wyznanie i opowiedziała jak wyglądała praca przy "Hotel Paradise" na Bali
Klaudia El Dursi, uczestniczka programu „Top Model” w TVN, zdobyła się na wyznanie i opowiedziała jak wyglądała praca przy „Hotel Paradise” na Bali

Źródło: Plejada

Polecamy także:

Kaczyński na ostro! Powiedział co sądzi o Trzaskowskim i Sikorskim

Nowa wizja Jackowskiego przeraża! To już się zaczyna

Koronawirus w rodzinie Andrzeja Dudy. Prezydent potwierdza

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →